fbpx
Naujienos

James Cameron sveikina „Marvel“ paskandinus dramos „Titanikas“ bilietų pardavimo rekordą

Prireikė beveik 22 metų, tačiau režisieriaus James Cameron romantinės dramos „Titanikas“ monumentalus bilietų pardavimo rekordas pagaliau pagerintas. 1997 metų istorinė kino epopėja, dėl problemiškos, ilgos ir brangios gamybos, neatrodė tarsi sėkmingas projektas. Vis dėlto paskutinis juokėsi būtent kino juostos režisierius J. Cameron, nes savaitė po savaitės (tai tęsėsi net 4 mėnesius) bilietų pardavimas gerino visus ankstesnius rekordus, kol „Titanikas“ galiausiai tapo sėkmingiausiu filmu visame pasaulyje – negana to, dar laimėjo 11 „Oskaro“ apdovanojimų, įskaitant geriausio filmo titulą.

Daugelį metų atrodė, kad niekas nepagerins dramos „Titanikas“ rekordo ir vienintelis kino projektas, kuriam tai pavyko, buvo kitas James Cameron filmas, 2009 m. mokslinė fantastika „Įsikūnijimas“. Tačiau praėjusį mėnesį kinuose pasirodžiusi „Marvel“ kino juosta „Keršytojai. Pabaiga“ paskandino dramos „Titanikas“ 2,187 mlrd. dolerių rekordą.

Twitter žinutė: 

„Kevinui ir visiems „Marvel“ studijoje, ledkalnis nuskandino tikrąjį Titaniką. Bet Keršytojai nuskandino mano Titaniką. Visi „Lightstorm Entertainment“ studijoje sveikina jūsų nuostabų pasiekimą. Parodėte, kad kino pramonė yra ne tik gyva ir sėkminga, bet didesnė nei bet kada! Jim Cameron“ – režisierius J. Cameron asmeninėje socialinio tinklo „Twitter“ paskyroje pasveikino kino studiją „Marvel“ bei studijos prezidentą Kevin Feige su šiuo pasiekimu, nes į filmą „Keršytojai. Pabaiga“ visame pasaulyje jau parduota bilietų už 2,272 mlrd. dolerių.

Konkurencingumu garsėjantis J. Cameron neatrodo nuliūdęs, jog kino juosta „Keršytojai. Pabaiga“ įveikė dramos „Titanikas“ rekordą, bet galbūt todėl, kad režisieriaus mokslinė fantastika „Įsikūnijimas“ su 2,788 mlrd. dolerių vis dar išsaugo pirmąją vietą. Ar kino juosta „Keršytojai. Pabaiga“ viršys šį dešimtmečio rekordą? Tai įmanoma, bet dar negarantuota.

Džiugu, kad James Cameron išlieka pakilios nuotaikos, nes dramos „Titanikas“ rekordas buvo beprecedentis. Iš tiesų, filmo premjeros savaitgalį kino salės nebuvo perpildytos, bet žiūrovai savaitę po savaitės, net kelis mėnesius, rinkosi pažiūrėti šios kino juostos – mažai tikėtina, kad toks lėtas pakilimas į bilietų pardavimo rekordo viršūnę kada nors pasikartos ateityje.

Filmo „Titanikas“ anonsas: 

https://www.youtube.com/watch?v=-iRajLSA8TA

Filmo „Keršytojai. Pabaiga“ anonsas:

Komentarai