fbpx
Desertas (Kinomaistas.lt), Kinomaistas.lt archyvas, Svarbiausios (Kinomaistas.lt)

Jamesas Franco išpildys kiekvieną jūsų norą. Realiai

Apie amerikietišką kultūros žurnalą „Paper“ ir jo eksperimentus galbūt niekas nebūtų išgirdęs plačiąja prasme, jei ne deivė Kim Kardashian bei jos skandalingoji „Paper“ fotosesija, kurioje ji nei nuoga, nei apsirengusi.

Išties Kim nusirenginėjo ne šiaip be idėjos, o tęsdama žurnalo akciją „breaking the Internet“.  Viso šio reikalo esmė, atrodo, yra įsistovėjusių interneto glamour tradicijų laužymas. Po Kim pasirodymo į sceną išplaukė aktorius Jameso Franco, kuris parodė, jog yra išties vienas labiausiai išprotėjusių Holivudo aktorių.250338_882663071778908_7261636529604182418_n

Šios akcijos esmė buvo tokia. Kiekvienas norintis beveik valandą laiko galėjo įsakinėti Jamesui Franco daryti keisčiausius veiksmus. Tam buvo naudojama „Google Hangout“ tiesioginio transliavimo platforma, prie kurios gyvai prisijungę aktoriaus gerbėjai liepė jam atlikti labai labai keistus dalykus su daiktais, kurie iš anksto buvo paskelbti specialiame sąraše.

492592

Žiūrint, kokius dalykus išdarinėja Jamesas išdarinėja, gali kilti įtarimas, kad jis rimtai pavartojo kokių keistų narkotikų. Arba bent jau akcijos sumanytojai iš „Paper“ žurnalo.

Komentarai