fbpx
Naujienos

Jamie Dornan atsidūrė meilės trikampyje su „Divergentės“ žvaigžde ir „Keršytoju“

Aktoriai Sebastianas Stanas, Shailene Woodley ir Jamie Dornanas
„Du Kine“ archyvas

Išrinktas vienu seksualiausių Holivudo aktorių, Šiaurės Airijoje gimęs Jamie Dornan atsiduria meilės trikampyje dramos „Pabaigos ir pradžios“ (angl. „Endings, Beginnings“) anonse.

J. Dornan vaidina greta dukart „Auksinio gaublio“ nominantės ir „Divergentės“ franšizės žvaigždės Shailene Woodley bei „Keršytojų“ aktoriaus Sebastian Stan.

Dramoje S. Woodley atlieka pagrindinį Dafnės, į ketvirtą dešimtį dabartiniame Los Andžele įžengusios moters, vaidmenį, kuri išgyvena sielvartą po išsiskyrimo su ilgalaikiu mylimuoju.

Ir nors anonsas aiškiai parodo meilės trikampį tarp Džeko (akt. J. Dornan), Frenko (akt. S. Stan) ir Dafnės, tačiau daugiau siužeto detalių neatskleidžia.

„Dafnė susipina su dvejais draugais, Džeku ir Frenku, po susitikimo su jais vakarėlyje. Toliau jos laukia staigus įvykių posūkis labiausiai stebinančiose gyvenime vietose.“ – siužetą kiek plačiau apibūdina aktorius Jamie Dornan.

Taip pat, iš kelių eilučių, kurias anonse pasako J. Dornan, girdime, kad „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ aktorius šiam vaidmeniui išlaiko savo gimtąjį Šiaurės Airijos akcentą.

Dramoje „Pabaigos ir pradžios“ taip pat vaidina Matthew Gray Gubler („Nusikalstami protai“), Lindsay Sloane („Kaip atsikratyti boso?“) ir Kyra Sedgwick („Medkirtys“).

Pusiau improvizuoto filmo pasaulinė premjera įvyko Toronto tarptautiniame kino festivalyje pernai rugsėjį, bet dėl pasaulinės pandemijos vėlavo pasirodyti kinuose.

Kalbėdamas apie savo vaidmenį Jamie Dornan sakė, kad režisierius Drake Doremus leido jam ir Sebastian Stan patiems nuspręsti, kurį personažą jie norėtų suvaidinti.

„Jis tarsi paliko tai mums, kalbant apie tai, kurį vaidmenį, Frenko ar Džeko, pasirinksime.“ – sakė aktorius.

„Kai perskaičiau scenarijų, jis paklausė: „Kas tau labiau patiko ir kuo nori būti?“ – prisimena Jamie Dornan.

„Aš buvau šokiruotas, bet atsakiau, kad Džekas yra malonesnis vaikinas, taigi aš būsiu jis. Savo karjeroje esu suvaidinęs pakankamai blogų žmonių.“ – teigė aktorius.

„Aš tiesiog pagalvojau, kad Džeke yra daug gėrio, ir jis elgiasi teisingai, ir man patinka manyti, kad galiu tuo pasinaudoti ir savo gyvenime.“ – pridūrė aktorius J. Dornan.

Filmo anonsas: 

Komentarai