fbpx
Naujienos, Filmai online

Japonijos fondas papildė savo kolekcija 6 filmais (nemokamos peržiūros internete)

JFF+ Independent Cinema / Nepriklausomas Japonijos kinas
 
Japonijos fondo nemokama transliacijų internete programa „JFF+ INDEPENDENT CINEMA“, pasipildė 6 japoniškais filmais. Filmus atrinko Japonijos 6 nepriklausomų kino teatrų, vadinamųjų „mini teatrų“, puoselėjančių Japonijos kino kultūros įvairovę, vadovai. Programa vyksta nuo 2022 m. gruodžio vidurio ir tęsis iki birželio 15 d., tad kviečiame nemokamai pasižiūrėti japoniškų filmų.
 
Japonijoje sukuriamų filmų skaičius yra vienas didžiausių pasaulyje. 2021 m. pasirodė apie 490 filmų, apie 70 proc. šių filmų buvo rodomi daugiau kaip 100 nedidelių kino teatrų visoje Japonijoje, kurie nepriklauso pagrindiniam kino teatrų tinklui. Mini kino teatrai palaiko stipresnius ryšius su vietos bendruomenėmis ir prisideda prie Japonijos nepriklausomo kino kultūros ir jos įvairovės palaikymo.
Programoje rasite įvairių filmų – nuo filmų, kuriuose vyrauja vietos klimato ir kraštovaizdžio fone nušviečiamos žmonių gyvenimo būdas ir bendruomenės problemos, iki filmų, siekiančių naujų kino išraiškos formų.
Galima pasižiūrėti šiuos filmus:
On the Edge of Their Seats, 2020, rež. JOJO Hideo
Shiver, 2021, rež. TPYODA Toshiaki
Drive into Night, 2022, rež. SAKO Dai
What Can You Do about It, 2019, rež. TSUBOTA Yoshifumi
In the Distance, 2022, rež. KATO Saki
A Little Girl’s Dream, 2014, rež. TOKITA Yoshiaki
 
Tereikia tik užsiregistruoti ir galėsite nemokamai mėgautis japoniškais filmais Jums patogiu metu.
 
Filmai rodomi originalo kalba su angliškais subtitrais, repertuaras ir filmų aprašymai čia: https://jff.jpf.go.jp/watch/independent-cinema/
Komentarai