fbpx
Naujienos

Jaunoji Lietuvos kino karta mokėsi, dirbadami kartu su Vaiva Mainelyte

„Vaiduoklis, kurio neprisimenu“ filmavimo aikštelėje aktorė Vaiva Mainelytė ir  režisierius Jonas Trukanas „Dansu“ archyvas
„Vaiduoklis, kurio neprisimenu“ filmavimo aikštelėje aktorė Vaiva Mainelytė ir režisierius Jonas Trukanas
„Dansu“ archyvas

Lietuvos kino ir teatro legenda Vaiva Mainelytė atliko pagrindinį vaidmenį jaunosios kartos režisieriaus Jono Trukano filme darbiniu pavadinimu “Vaiduoklis, kurio neprisimenu”.

Praėjusią savaitę Vilniuje buvo nufilmuota dauguma režisieriaus Jono Trukano trumpametražio filmo scenų. Dvi dienas trukusiuose filmavimuose pagrindinio vaidmens atlikėjai Vaiva Mainelytei teko nelengva užduotis įkūnyti keisto vaiduoklio lankomą moterį. Nors aktorė džiaugėsi pakilia filmavimo atmosfera ir negailėjo komplimentų komandos nariams, vis tik prisipažino, jog tokias darbo apkrovas ji pamena tik jaunystės filmavimuose. Tuo tarpu grupės nariai didžiavosi galėdami dalintis patirtimi su kino legenda.

Naujasis trumpametražis filmas darbiniu pavadinimu “Vaiduoklis, kurio neprisimenu” pasakos apie Vilmutę – malonią garbaus amžiaus moterį, kurią lanko vaiduoklis ir kuri ieško būdų, kaip atsikratyti šio nekviesto svečio.

Likusių scenų filmavimas planuojamas 2014 metų pradžioje, o pats filmas ekranus turėtų pasiekti antrojoje 2014 metų pusėje. Įgyvendinti režiseriaus Jono Trukano viziją padeda operatorius Saulius Lukoševičius, dailininkas Paulius Jurevičius, o aktorių gretas papildo Vitalijus Cololo, Valentinas Krulikovskis bei Gabija Siurbytė. Tai jau trečiasis šiemet kompanijos “Dansu” prodiusuojamas filmas.

„Dansu“ informacija

Komentarai