fbpx
Naujienos

Jennifer Lawrence ir Bradley Cooperio duetas sugrįžta dramoje „Serena“, kur jie tapo vyru ir žmona Didžiosios depresijos metais

Kadras iš filmo „Serena“, „ACME Film“ archyvas
Kadras iš filmo „Serena“, „ACME Film“ archyvas
Kadras iš filmo „Serena“
„ACME Film“ archyvas

Filme „Optimisto istorija“ (angl. „Silver Linings Playbook“) regėtas charizmatiškas „Oskaro“ statulėle įvertintos Jennifer Lawrence ir šio apdovanojimo nominacijos nusipelniusio Bradley Cooperio duetas sugrįžta į Lietuvos kino teatrus stilingoje dramoje „Serena“. Filme nagrinėjama aistringos sutuoktinių poros istorija Didžiosios depresijos metais.

Beatodairiškai vienas kitą pamilę herojai Serena (akt. J.Lawrence) ir Džordžas (akt. B.Cooperis) darbuojasi medienos versle. Tačiau po Antrojo pasaulinio karo pasaulio ekonomiką ištikusi viena giliausių ekonominių krizių pasaulio istorijoje meta iššūkį Pembertonų poros sėkmei. Gyvenimą apsunkina ir tai, jog paaiškėja, kad Serena negali susilaukti vaikų.

Filmą „Serena“ režisavo danų kino kūrėja Susanne Bier, kurios dramatiškas 2011-ųjų trileris „Geresniame pasaulyje“ pelnė Geriausio užsienio filmo titulą per 83-uosius JAV kino meno ir mokslo akademijos apdovanojimus. Naujosios juostos siužetas paremtas to paties pavadinimo amerikiečių autoriaus Rono Rasho romanu.

Veiksmas prasideda 1929-aisiais, kuomet jaunavedžiai Džordžas ir Serena Pembertonai iš Bostono persikelia į Šiaurės Karolinos kalnus, kur jie užsimojo sukurti savąją medienos verslo imperiją. Tiesa, paaiškėja, kad anksčiau čia gyvenęs Džordžas jau spėjo susilaukti vaiko su jauna mergina vardu Reičel. Šios tėvas mėgina spausti poną Pembertoną prisiimti atsakomybę ir paremti šeimą finansiškai, tačiau Serena tam atkakliai prieštarauja. J.Lawrence herojė filme „Serena“ atsiskleidžia kaip labai stipri, nuožmi ir vyrams nenusileidžianti moteris. Ji ne tik puiki raitelė, bet ir bebaimė medžiotoja, nebijanti laukinės gamtos, kurioje net išgelbėja mylimajam gyvybę. Serena gali lengvai manipuliuoti žmonėmis, ji šaltakraujiška ir atkakliai siekianti savo tikslo. Jausminga ir labai intensyvi Pembertonų santuoka atrodo stipri iš pirmo žvilgsnio, tačiau galiausiai ją aptemdo įtarimai ir pavydas.

Dramoje „Serena“ surinktas išties įspūdingas aktorių kolektyvas. Be ryškiausių Holivudo aktorių sąrašuose esančių J.Lawrence ir B.Cooperio žiūrovai taip pat išvys Rhysą Ifansą, Seaną Harrisą, Samą Reidą, Toby Jonesą ir kitus.

Apie meilę, žmonių gobšumą, norą praturtėti ir korupciją Didžiosios depresijos metais pasakojanti drama „Serena“ Lietuvą pasieks nuo gruodžio 5-tos dienos.

Filmo „Serena“ anonsas:

Komentarai

„ACME Film" turi išskirtines teises Lietuvos, Latvijos bei Estijos kino teatruose platinti „Warner Brothers" filmus, taip pat išskirtines teises „Sony Pictures" filmams platinti Lietuvos bei Estijos kino teatruose. „ACME Film" yra didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse. Mūsų partneriai yra „Summit Entertainment", „Lakeshore International", „Studiocanal", „Wild Bunch", „Lionsgate", "Focus Features", EEAP ir daugelis kitų. Glaudūs ryšiai "ACME Film" sieja ir su didžiausiomis rusų filmų platinimo kompanijomis - „West Video", „Central Partnership" bei „Paradise MGN"