fbpx
Naujienos

Jennifer Lawrence kursto kalbas apie sužadėtuves

Kadras iš filmo „Motina!“

Aktorės Jennifer Lawrence gerbėjai išsijuosę aptaria tariamas jos sužadėtuves su mylimuoju, režisieriumi Darrenu Aronofsky. Tokias kalbas pakurstė aktorės pasirodymas Los Andžele, ant bevardžio piršto mūvint masyvų, brangakmeniais inkrustuotą žiedą, kurį gerbėjai netruko pavadinti sužadėtuvių. Asmeninį gyvenimą visuomet kruopščiai slėpusi 27-erių J. Lawrence pastaruoju metu nebeneigia savo santykių su 48-erių D. Aronofsky, o Niujorke filmo premjeros proga žengdama raudonuoju kilimu žurnalistams prisipažino, jog „nepaisant amžiaus skirtumo, jai gera būti šalia tokio vyro kaip Darrenas“.

Išskirtiniu stiliumi pasižymintis ir įspūdingą gerbėjų armiją visame pasaulyje turintis režisierius savo kūryba nevengia provokuoti, gąsdinti ir šokiruoti žiūrovų, kiekvienu kūriniu visuomenėje sukeldamas tikrą audrą. Pastaruoju metu netylant kalboms apie naująjį vyro filmą „motina!“, kuriame J. Lawrence atlieka pagrindinį vaidmenį, moteris kritikams atkirto, jog „Darrenas – drąsiausias mano pažinotas žmogus, o „motina!“ – unikaliausias kada nors matytas filmas“, taip dar sykį patvirtindama rimtus ketinimus režisieriaus atžvilgiu.

Poros gerbėjų armija ūžia nekantraudama išgirsti oficialią žinią apie poros sužadėtuves ir spėja, jog prieš keletą savaičių paskelbusi apie karjeros pertrauką, anksčiau asmeninį gyvenimą vardan karjeros aukojusi J. Lawrence šįsyk pasielgė priešingai ir ketina atsidėti santykiams su kultiniu režisieriumi.

Poros tandemą jau netrukus išvysime ir Lietuvos kinuose. Anot spalio 27-ąją pasirodysiančio filmo „Motina!“ siužeto, jaunavedžiams (akt. Jennifer Lawrence ir Javier Bardem) įsikūrus dideliame užmiesčio name, įsimylėjėliai mėgaujasi laime ir imasi kurti svajonių būstą. Ramią kasdienybę sudrumsčia sykį ant namų slenksčio išdygę paslaptingi nepažįstamieji (akt. Ed Harris ir Michelle Pfeiffer), kurių pasirodymas ne tik sugriauna namuose tvyrojusią ramybę, tačiau ir tampa išbandymu jaunavedžių santykiams. Ar įsimylėjėliams pavyks išgelbėti idiliška atrodžiusią santuoką? O galbūt visa tai tebuvo iliuzija?..

Filmo anonsas:

Komentarai