fbpx
Naujienos

Julianne Moore siaubo trileryje „Kerė“ – save žalojanti ir dukrą skriaudžianti religinė fanatikė

„Kerė“
„Kerė“
Kadras iš filmo „Kerė“

Nuo šiandien kino teatruose žiūrovai gali išvysti naująją genialaus Stepheno Kingo 1974-aisiais sukurto romano „Kerė“ (angl. „Carrie“) to paties pavadinimo ekranizaciją, kurioje pagrindinį vaidmenį atliko jauna amerikiečių aktorė Chloë Grace Moretz. Jos motiną filme suvaidino puikiai kino mėgėjams pažįstama ir mylima aktorė, 53-ejų Julianne Moore. Šįsyk raudonplaukei kino pažibai teko alinantis, tačiau įdomus Kerės motinos, religinės fanatikės vaidmuo.

Kaip žurnalistams sakė J.Moore, per visus darbo kine metus jai nebekyla bėdų palikti filmo emocijas filmavimo aikštelėje ir neparsinešti jų namo. Aktorė teigė, kad jai darbas prie režisierės Kimberly Peirce kurto filmo „Kerė“ labai patiko. „Mes su Chloë puikiai praleidome laiką, patyrėme puikių akimirkų, daug juokavome, atmosfera buvo puiki. Norėjau, kad ji jaustųsi su manimi saugi, teirautųsi, jei ko reikia, juk jai tada tebuvo 15-a. Stengėmės, kad motinos ir dukters santykiai ekrane atrodytų natūraliai“, – sakė ji.

Pasak J.Moore, nors 1976-aisiais jau buvo pasirodžiusi Briano De Palmos romano „Kerė“ ekranizacija, ši St.Kingo knyga tokia stipri, kad ji verta ne vieno pasirodymo kine. „Nevadiname šio filmo pirmosios „Kerės“ perkūriniu, tai tiesiog nauja interpretacija“, – kalbėjo aktorė.

Ji prisipažino, kad lyginant su kai kuriais veiksmo filmais, filmuojantis siaubo trileryje „Kerė“, buvo kur kas daugiau fizinio darbo, triukų, pasiruošimo.  „Praleidau daugybę valandų pririšta prie lynų, tvirtinimų, bet man tai patiko ir buvo labai smagu“, – portalui Bloody-disgusting.com sakė J.Moore.

Pasak naujosios „Kerės“ režisierės K.Peirce, Margret Vait, kurią vaidina J.Moore, yra dvilypė herojė. Viena vertus, ji myli dukrą, tačiau, kita vertus, ją kankina, nes mano, kad Kerė – blogio įsikūnijimas, ypač, kai ji atranda savyje telepatijos galių. „Kerė – gyvas įrodymas, kad Margret turėjo lytinių santykių ir šie jai patiko, o tai juk nuodėmė. Taip pat Margret bijo išorinio pasaulio, ji baudžia dukra, tačiau tą iš tiesų daro nenoromis – mieliau žaloja save“, – aiškino filmo kūrėja.

Šiurpą keliantis siaubo trileris „Kerė“ papasakos apie niekuo neišsiskiriančią merginą vardu Kerė, kurią bendramoksliai pasirenka savo patyčių taikiniu. Mergina neturi tėvo, o jos motina gyvenimą namuose verčia religinio fanatizmo kupina kankyne. Uždaro būdo Kerė kenčia patyčias nuo pat pirmos klasės, tačiau jos gyvenimas pasikeičia, kai ji atranda galinti mintimis judinti daiktus. Merginos kantrybė išsenka, kai išleistuvių vakarą bendramoksliai sumano iš jos žiauriai pasišaipyti. Tuomet ateina metas kentėti Kerės skriaudikams…

Kraupi, keršto ir kraujo trokštanti „Kerė“ į Lietuvos kino teatrus atkeliauja jau šiandien, gruodžio 20 dieną.

Siaubo filmo „Kerė“ anonsas:

Komentarai