fbpx
Naujienos

Juosta „Nuostabioji moteris“ tapo daugiausiai uždirbusiu moters režisuotu filmu kino istorijoje

Kadras iš filmo „Nuostabioji moteris“

Vos pasirodžiusi kino teatruose, „Nuostabioji moteris“ jau gerina kino pasaulio rekordus ir stebina įspūdingais skaičiais. Praėjusį savaitgalį šis filmas visame pasaulyje uždirbo beveik 200 milijonų eurų (vien JAV ir Kanadoje jis surinko 88 mln. eurų) ir tapo daugiausiai uždirbusiu moters režisuotu filmu. Nuotykių trileris sulaukė neįtikėtinai gerų kritikų įvertinimų, tad žmonės plūste plūdo į kino teatrus, norėdami pirmieji pamatyti naujausius komiksų herojės nuotykius.

„Džiaugiuosi ne tiek filmo uždirbtų pinigų kiekiu, kiek to, jog pateisinau prodiuserių lūkesčius ir parodžiau, kad moterys gali būti ne ką blogesnės už vyrus režisierius. Čia kaip kiekvienai motinai jos vaikai. Didžiuojiesi jais dėl pasiekimų, bet ne dėl to, kiek jis sugeba uždirbti“, – sako „Nuostabiosios moters“ režisierė Patty Jenkins.

Ji pagerino kolegės Sam Taylor-Johnson su filmu „50 pilkų atspalvių“ prieš tai pasiektą rekordą, kuomet juosta per premjerinį savaitgalį sugebėjo surinkti 85 milijonus dolerių. Tai buvo 2016 metų vasarį.

„Verta atkreipti dėmesį ne tik į pinigus. Šiek tiek stebina ir faktas, jog tarp filmo žiūrėti atėjusių žiūrovų net 53  procentai yra moterys. Tai gerokai pranoko mūsų lūkesčius“, – rezultatais džiaugiasi vienas prodiuserių ir istorijos autorius Zackas Snyderis.

Filme pagrindinį vaidmenį atliko iš Izraelio kilusi aktorė Gal Gadot, drauge su ja pamatysime Chrisą Pine’ą, Robin Wright ir kitus gerai pažįstamus aktorius.

„Nuostabiosios moters“ nuotykiai ir kovos – jau ir Lietuvos kino teatruose.

Filmo anonsas: 

Komentarai

„ACME Film" turi išskirtines teises Lietuvos, Latvijos bei Estijos kino teatruose platinti „Warner Brothers" filmus, taip pat išskirtines teises „Sony Pictures" filmams platinti Lietuvos bei Estijos kino teatruose. „ACME Film" yra didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse. Mūsų partneriai yra „Summit Entertainment", „Lakeshore International", „Studiocanal", „Wild Bunch", „Lionsgate", "Focus Features", EEAP ir daugelis kitų. Glaudūs ryšiai "ACME Film" sieja ir su didžiausiomis rusų filmų platinimo kompanijomis - „West Video", „Central Partnership" bei „Paradise MGN"