fbpx
Kinas po žvaigždėmis, Naujienos

Juostoje „Didesni purslai“ nusifilmavusi T. Swinton atskleidė pagrindinius buvimo žvaigžde privalumus

Kadras iš filmo „Didesni purslai“ ACME film archyvas
Kadras iš filmo „Didesni purslai“
ACME film archyvas

Gegužės 6 dieną Lietuvos kino teatruose bus pradedamas rodyti “Kino pavasario” metu daugybės komplimentų sulaukęs filmas “Didesni purslai”.  Filmo „Aš esu meilė” režsierius čia tęsia aistringų santykių temą ir šį kartą nagrinėja, kas nutinka, jei geismo ir malonumo neįmanoma suderinti. Pagrindinį vaidmenį juostoje atlikusi Tilda Swinton viename interviu atskleidė,  jog pasiliko visus drabužius, kuriuos teko dėvėti filmuojantis juostoje.

“Tai yra vienintelis geras dalykas, būnant žvaigžde: dizaineriai neprieštarauja, jei noriu pasilikti drabužius, su kuriais filmuojuosi. Prisipažinsiu, taip būna ne dažnai. Bet šįkart įvyko stebuklas. Pasilikau visus drabužius, kuriuos dėvėjau filmuojantis “Didesniuose pursluose”. Jie – neįtikėtinai puikūs. Esu be galo dėkinga, kad galėjau tapti šio filmo dalimi”, – sako aktorė T. Swinton.

Drabužius, kurie taip patiko žvaigždei, kūrė belgų dizaineris Rafas Simonsas, dirbęs su Christian Dior mados namais.

“Tilda – mano mūza. Ar jūs pažįstate kokią kitą žvaigždę, kuri turėtų tokį puikų stiliaus pojūtį? Jos įvertinimas yra puikus įrodymas, kad einu teisingu keliu”, – sako dizaineris.

Filmas “Didesni purslai” pasakos istoriją apie roko žvaigždę Mariana (akt. Tilda Swinton), kuri Italijos paplūdimyje mėgaujasi saule su savo meilužiu, kino operatoriumi Polu (akt. Matthias Schoenaerts). Po gerklės operacijos ji kuriam laikui pasitraukė iš viešo gyvenimo ir scenos.

Meilužius visiškai netikėtai aplanko muzikos prodiuseris Haris (akt. Ralphas Fiennesas). Maža to, jis pasirodo ne vienas, o su gražuole dukterimi Penelope (akt. Dakota Johnson), kurią neseniai sutiko po ilgo nesimatymo.

Šis filmas – tai Jacques’o Deray „Baseino“ (1969) perdirbinys, pavadinimas jam pasiskolintas iš to laikmečio garsaus britų menininko Davido Hockney paveikslo „Didesni purslai“ („A Bigger Splash“).

Filmą galėsite pamatyti „Kine po žvaigždėmis“ 2016 Birželio 30 d.

Komentarai
„ACME Film" turi išskirtines teises Lietuvos, Latvijos bei Estijos kino teatruose platinti „Warner Brothers" filmus, taip pat išskirtines teises „Sony Pictures" filmams platinti Lietuvos bei Estijos kino teatruose. „ACME Film" yra didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse. Mūsų partneriai yra „Summit Entertainment", „Lakeshore International", „Studiocanal", „Wild Bunch", „Lionsgate", "Focus Features", EEAP ir daugelis kitų. Glaudūs ryšiai "ACME Film" sieja ir su didžiausiomis rusų filmų platinimo kompanijomis - „West Video", „Central Partnership" bei „Paradise MGN"