fbpx
Naujienos

Juostos „Dabar jau tikrai šikna“ aktoriai į filmavimo aikštelę nevėlavo dėl saldainių ir žaidimų

Kadras iš filmo „Dabar jau tikrai šikna“  „ACME Film“ archyvas
Kadras iš filmo „Dabar jau tikrai šikna“
„ACME Film“ archyvas

Netikėta ir labai juokinga pasaulio pabaiga užklups filmo „Dabar jau tikrai šikna“ (angl. „This Is The End“) žiūrovus. Aktoriaus Jameso Franco namuose Holivude nuo apokalipsės mėgins gelbėtis šeši humoro jausmo nestokojantys vyrukai. Liepos 5-ąją, Lietuvos kino teatrus pasieksiančią juostą režisavo scenaristas bei prodiuseris Evanas Goldbergas bei komikas Sethas Rogenas. Pastarasis tapo ir vienu filmo aktorių. Jis žurnalistams papasakojo, kad daug juoko buvo ne tik vaidinant prieš kameras, bet ir jas išjungus, o kai kurie komandos nariai dėl specialių privilegijų, tokių kaip saldumynai ir įvairūs žaidimai, net nenorėdavo palikti darbo vietos.

Filme visi aktoriai yra vadinami tikraisiais vardais ir įkūnija kiek labiau kuoktelėjusias savęs pačių versijas. Suaugusiems skirtoje komedijoje „Dabar jau tikrai šikna“ pasirodo ne tik J.Franco, kurio namuose pasaulio pabaigos išvakarėse vyksta pašėlusios linksmybės, bet ir Emma Watson, Jonah Hillas, Paulas Ruddas, Jasonas Segelas, Jay Baruchelis, ir net dainininkė Rihanna.

S.Rogenas interviu Variety.com sakė, kad buvo nelengva visus aktorius atvyti į filmavimo aikštelę laiku, tad teko griebtis išradingumo. „Prarandama labai daug laiko, kai kiekvienas turi iš filmavimo aikštelės grįžti į savo priekabą, o po to eiti atgal. Tad atradome būdą, kaip išlaikyti aktorius vos už poros metrų nuo filmavimo vietos. Mes įrengėme specialų poilsio kambarį į kurį sudėjome viską, ką jie mėgsta. Jie buvo laimingi tarsi vaikai ir tai išties padėjo“,  – sakė jis.

Kas gi vyrišką kompaniją sulaikė viduje? Kaip teigė aktorius J.Baruchelis, poilsio kambaryje buvo visko tiek, kad nė nesinorėjo išeiti. „Vien dėl tos vietos norėjosi eiti į darbą – mes turėjome žaidimų kompiuterį Xbox, šaldytuvą kimšte prikimštą skanumynų, popkorno, krekerių, stalo teniso stalą, daugybę saldainių, oro kondicionierių… Ko dar galima norėti? Ten buvo net vonios kambarys!“ – vardijo jis, pridurdamas, kad drauge su kolegomis nepaliovė juokauti, o atmosfera visą laiką buvo itin šilta ir draugiška.

Pašėlusiai linksmos komedijos suaugusiems „Dabar jau tikrai šikna“ premjera Lietuvoje įvyks liepos 5 dieną.

Filmo „Dabar jau tikrai šikna“ anonsas:

„ACME Film“ informacija

Komentarai