fbpx
Naujienos

Juostos „Ema ir juodasis jaguaras” jaunajai žvaigždei teko vaidinti su plėšrūnais: kine nutinka daugiau, nei parašyta scenarijuje

Kadras iš filmo „Ema ir juodasis jaguaras“

„Visą gyvenimą prisiminsiu filmavimus, kurie, nors ir stipriai gąsdino, bet buvo man neįkainojama patirtis bei nepamirštamas nuotykis“, – sako jaunutė aktorė Lumi Pollack, kurią jau nuo šio penktadienio, vasario 9 dienos, galėsime išvysti kino ekranuose juostoje visai šeimai „Ema ir juodasis jaguaras“. Kuriant filmą, kuris Lietuvoje bus rodomas įgarsintas lietuviškai, mergaitė patyrė visko – ir nuostabių akimirkų, ir tokių, kur jai pačiai atrodė, jog neišgyvens.

„Nors visus gyvūnus, su kuriais filmavomės, prižiūrėjo dresuotojai, niekam ne paslaptis, kad net ir patys protingiausi žvėrys gali pasielgti neprognozuojamai. Teko juos jaukintis, leisti kartu laiką ne tik įjungus kameras. Bet tuo ir puiki kino virtuvė – joje nutinka ne tik tai, kas parašyta scenarijuje“, – pasakoja jaunoji aktorė.

Nepaisant to, mergaitė šios patirties nekeistų į nieką kitą.

„Kiek vaikų gali pasigirti, kad leido laiką su laukiniais gyvūnais, juos lietė ir net „minkė“? Laukinė gamta yra nuostabi, man trūksta žodžių papasakoti, ką jaučiau tuo metu. Dabar dar geriau suprantu, kokiame pavojuje yra atsidūrę ne tik gyvūnai, bet ir augmenija. Noriu, kad vaikai jau nuo pat mažens žinotų, kaip svarbu gamtą saugoti, nes yra daug piktų, savanaudžių suaugusiųjų, kurie ją naikina. Pamatykite šį filmą, jis tikrai padarys visus žmones geresniais“, – įsitikinusi L. Pollack.

Kadras iš filmo „Ema ir juodasis jaguaras“

Filmas „Ema ir juodasis jaguaras“ žiūrovus nukels į Amazonės džiungles, kur kartu su mokslininkais tėvais gyvenanti šešiametė Ema susidraugauja su jaguaro jaunikliu. Brakonieriams sumedžiojus jo mamą, juodas kaip angliukas gyvūnas lieka visiškai vienas. Geros širdies mergaitė priglaudžia bejėgį „kačiuką“ ir pavadina jį Houp vardu (angl. viltis). Deja, netrukus brakonieriai tampa atsakingi ir už pačios mergaitės šeimoje įvykstančią tragediją – likęs vienas Emos tėtis nebegali būti džiunglėse ir kartu su dukra sugrįžta į gimtąjį Niujorką. 

Mieste mergaitė pamažu pratinasi prie civilizacijos, tačiau džiunglių grožio ir laisvės pamiršti negali. Po 8-erių metų netikėtai senas šeimos draugas praneša, kad brakonieriai vėl kėsinasi į vienintelį džiunglėse likusį Emos jaguarą. Paauglė net nesudvejojusi nusprendžia vykti į savo vaikystės namus ir padaryti viską, kad apsaugotų savo ,,viltį”.

Prieš sugalvojant, kaip pergudrauti brakonierius, mergaitės laukia ir dar vienas iššūkis – ar Houp ją po tiek metų pažins? Galų gale, juk juodasis jaguaras jau seniai nebe tas mielas kačiukas, o suaugęs plėšrus žvėris. Ar jiems pavyks atnaujinti savo draugystę?

 Visai šeimai skirtos, lietuviškai dubliuotos juostos „Ema ir juodasis jaguaras“ premjera Lietuvoje – jau šį penktadienį, vasario 9 dieną.

Filmo anonsas: 

Komentarai
„ACME Film" turi išskirtines teises Lietuvos, Latvijos bei Estijos kino teatruose platinti „Warner Brothers" filmus, taip pat išskirtines teises „Sony Pictures" filmams platinti Lietuvos bei Estijos kino teatruose. „ACME Film" yra didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse. Mūsų partneriai yra „Summit Entertainment", „Lakeshore International", „Studiocanal", „Wild Bunch", „Lionsgate", "Focus Features", EEAP ir daugelis kitų. Glaudūs ryšiai "ACME Film" sieja ir su didžiausiomis rusų filmų platinimo kompanijomis - „West Video", „Central Partnership" bei „Paradise MGN"