fbpx
Naujienos

Jurgita Jurkutė ir Algirdas Gradauskas komedijos „Valentinas už 2rų“ premjeros laukia it kontrolinio ar egzamino

Kadras iš filmo „Valentinas už 2rų“  „LiTl Baz Pictures“ archyvas
Kadras iš filmo „Valentinas už 2rų“
„LiTl Baz Pictures“ archyvas

Viena mylimiausių Lietuvos televizijos vedėjų, aktorystėn pasukusi žavingoji Jurgita Jurkutė neabejotinai taps viena ryškiausių naujosios romantinės komedijos „Valentinas už 2rų“ moterų. Vasario 7 dieną Lietuvos kino teatrus pasieksiančiame filme ji tapo „Glamūrinės poros“ pusele, o jos partnerio vieta atiteko aktoriui Algirdui Gradauskui.

Artėjant nuotaikingos komedijos „Valentinas už 2rų“ premjerai abu aktoriai pasidalino mintimis apie filmavimus ir darbą kine. „Laukiant premjeros smalsu ir neramu. Padaryti nieko nebegali, o aš, būdama maksimaliste, regis, daryčiau ir daryčiau. Stengiuosi nustumti jaudulį, juk šiandien mums – tai praeitas etapas, o žiūrovui – nauja patirtis“, – svarstė J.Jurkutė. Ji prisipažino, kad premjerą kino teatruose vertina labiau kaip kontrolinį negu kaip kad malonumą.

„Manau, dauguma šios profesijos atstovų jaučiasi panašiai. Stebiu techniškai, analizuoju, matau klaidas arba pasidžiaugiu, bet aktorinio meistriškumo studijos atėmė iš manęs teatro ir kino magiją“, – prisipažino J.Jurkutė. Ji tikino, kad nors filme „Valentinas už 2rų“ jos vaidmuo nėra pagrindinis, juostoje yra akimirka, kuri – tarsi mažytė aktorės tikėjimo paslaptis.

Kalbėdamas apie būsimą premjerą J.Jurkutės „mylimasis“ A.Gradauskas antrino laukiantis didžiojo filmo pristatymo kaip žinių patikrinimo mokykloje.  „Matyti save didžiajame ekrane – nėra labai linksmas nuotykius. Aš negaliu atsiriboti ir žiūrėti, tarsi ten būčiau ne aš, kažin, ar gali ir kiti. Būtų smagu savęs nepažinti, būtų geras… Bet tai vargu ar įmanoma, juk net ir pačiame didžiausiame niekše yra dalelė tavęs. Todėl premjera aktoriui – tarsi kontrolinis”, – kalbėjo jis.

Anot aktoriaus, jo nuomone, komedijos „Valentinas už 2rų“ režisierius Evaldas Kubilius mėgino rasti balansą tarp sveiko proto ir aklo žmonių juokinimo. „Labai laukiu premjeros ir žiūrovų verdikto. Žiūrovai labai svarbūs, be jų jausčiau tuštumą ir nereikalingumą, tačiau svarbu neperžengti visiško pataikavimo ribos“, – sakė A.Gradauskas, prisipažindamas, kad kiną laiko  aukštesne ir prasmingesne pramoga nei televiziją ir kviesdamas žiūrovus į kino teatrus.

Filme „Valentinas už 2rų“ bus nevulgarios erotikos, tačiau pagrindinis dėmesys sutelktas į žmonių tarpusavio santykius bei nuoširdumą. Istorija vėl pasisuks apie netikėtus ir lauktus Valentino nakties stebuklus, šilumos troškimą ir meilės atradimo džiaugsmą. Jautrų pasakojimą su pikantiškomis detalėmis Lietuvos žiūrovai kino teatruose išvysti galės jau nuo vasario 7 dienos.

Filmo „Valentinas už 2rų“ anonsas:

„ACMEfilms“ informacija

Komentarai