fbpx
Naujienos

K. Dunst: „Bučiuoti B. Pittą buvo šlykštu“

Kadras iš filmo „Tarp dviejų pasaulių“ „Garsų pasaulio įrašų“ archyvas
Kadras iš filmo „Tarp dviejų pasaulių“
„Garsų pasaulio įrašų“ archyvas

Vienu iš seksualiausių vyru pasaulyje laikomas Bradas Pittas pasirodė per prastas filmo „Tarp dviejų pasaulių“ aktorės Kirsten Dunst skoniui. Ji pareiškė, kad vaidinti su Bradu meilės sceną ir jį bučiuoti „buvo šlykštu“.

Kartu aktoriai vaidino filme „Interviu su vampyru“, kuomet Kirsten buvo 11 metų, tačiau, jos teigimu, meilės sceną ir patį bučinį ji prisimena kuo puikiausiai. „Pamenu, tuo metu Bradas labai mėgo serialą „Tikrasis pasaulis“ ir buvo vienas iš žavingiausių aktorių. Kai filmavomės, jis nešiojo ilgus plaukus ir buvo tiesiog kietas jaunas hipis. Visi nenutildami kartojo, kad man labai pasisekė, nes bučiavausi su pačiu Bradu Pittu, tačiau man pačiai tai buvo bjauri patirtis“, – pasakojo K. Dunst.

Dabar 30-metė ekrano gražuolė, filmų: „Žmogus Voras“, „Kelyje“, „Melancholija“ žvaigždė, jau nebebijo prisipažinti, kad po filmavimosi su Bradu Pittu iki 16-kos metų ji nebučiavo nieko: „Buvau nevykėlė, o aplinkiniai manė, jog man tikrai nekiltų bėdų su vaikinais, nes bučiavau patį Bradą“.

Filmą, kuriame žavingoji Kirsten Dunst bučiuos jau nebe Bradą Pittą, o Jimą Sturgessą, kino teatruose pamatysite jau gegužės 24 dieną.

Filmo anonsas:

 „Garsų pasaulio įrašų“ informacija

Komentarai