fbpx
Naujienos

K.Rimdžius apdovanojimų „Sidabrinė gervė 2014“ viešnias puoš ištaigingomis suknelėmis

K.Rimdžiaus foto iš ankstesnių apdovanojimų Dariaus Gražiaus nuotrauka
K.Rimdžiaus foto iš ankstesnių apdovanojimų
Dariaus Gražiaus nuotrauka

Stilisto Kęstučio Rimdžiaus įvaizdžio namuose „Kukla Beauty Box“ šią savaitę ypač  intensyviai vyksta pasiruošimas Lietuvos kino apdovanojimams „Sidabrinė gervė 2014”. Jau septintus metus apdovanojimų žvaigždžių ir svečių įvaizdžiu besirūpinantis K.Rimdžius ragina žmones nesidrovėti ištaigos.

„Reikalai gerėja – žmonės jau iš anksto rūpinasi, kaip atrodys ceremonijos vakarą, – teigia K.Rimdžius. – Štai viena aktorė specialiai „Sidabrinei gervei“ užsisakė puošnią baltą suknelę iki žemės, ją šiuo metu siuvame.“

K.Rimdžiaus komanda, besirūpinanti „Sidabrinės gervės“ statulėlių teikėjų, muzikinės dalies atlikėjų ir kitų žvaigždžių stiliumi, šiais metais atiduos duoklę klasikai. „Bus smokingų, dailių vakarinių suknelių. Tai bus klasikiniai kino apdovanojimai, todėl jiems kuriamas klasikinis įvaizdis“, – pasakoja vienas lyderiaujančių šalies stilistų.

K.Rimdžius pabrėžia, kad kino apdovanojimai savaime diktuoja aprangos taisykles ir jų reikėtų paisyti. „Dalyvauti „Sidabrinės gervės“ ceremonijoje yra prestižo reikalas, ir tai reikalauja šiek tiek daugiau prabangos. Žmonės turi ateiti pasipuošę. Todėl aš kaip visada prašau tų, kurie atvyks į iškilmes, kad nebijotų puoštis, juk ši šventė kuriama dėl jų“, – sako K.Rimdžius.

Prestižiniai Lietuvos kino apdovanojimai „Sidabrinė gervė 2014” įvyks gegužės 2 d., 18.30 val. sostinės sporto, pramogų ir verslo centre „Forum Palace“. Renginį tiesiogiai transliuos LRT televizija. Iškilmes organizuoja Lietuvių kino akademija. Apdovanojimų globėjas – Algirdas Butkevičius.

LiKA informacija

Komentarai