fbpx
Naujienos

„Kalifornijos svajose“ susitikę E. Stone ir R. Goslingas pademonstravo mokantys ir šokti, ir dainuoti

Kadras iš filmo „Kalifornijos svajos“ „ACME Film“ archyvas
Kadras iš filmo „Kalifornijos svajos“
„ACME Film“ archyvas

Šaltą gruodžio vakarą drąsiai galima planuoti praleisti kino teatre: į didžiuosius ekranus atkeliauja viena romantiškiausių šių metų juostų – „Kalifornijos svajos“ (La La Land), kuriai jau dabar žadamas labiausiai trokštamas kino pasaulio apdovanojimas „Oskaras“. Negana to, filme sužibėjo jau trečią kartą drauge vaidinantys Emma Stone bei Ryanas Goslingas: jie kino kritikų giriami ir dėl vaidybos, ir dėl puikių vokalinių bei choreografinių sugebėjimų.

Itin muzikali romantinė drama debiutavo šių metų Venecijos filmų festivalyje, o E. Stone buvo paskelbta geriausia aktore. „Kalifornijos svajose“ ji įkūnijo Miją, kuri dirba padavėja, tačiau dievina senuosius Holivudo filmus ir trokšta tapti aktore.  Tuo tarpu R. Goslingo herojus – jaunas džiazo pianistas Sebastijanas. Vaikinas svajoja atidaryti savo muzikos klubą, tačiau tam reikia didelių pinigų, tad muzikantas vakarais uždarbiauja kitiems priklausančiuose baruose.

„Romantiški ir senaisiais idealais besivadovaujantys jaunuoliai sunkiai pritampa dabartiniame pinigų valdomame pasaulyje. Tačiau jų naivumas ir nesuvaidintas nuoširdumas pagaliau pastūmėja juos vienas kitam į glėbį. Kokia romantiška graži istorija! Tačiau ją paverčiant vaizdu teko gerokai paprakaituoti: rengėme ne tik vaidinimų repeticijas, bet ir mokėmės šokių judesių bei dainavimo subtilybių. Žodžiu, prieš kameras teko daryti tai, ko prieš tai niekad nedarėme“, – pasakoja E. Stone.

Tuo tarpu R. Goslingas džiaugiasi, jog jiedu su Emma turi labai daug bendro: „Kaip galima įtikinamai suvaidinti meilę, jei nejauti simpatijų savo partnerei? Mes su Emma – puikus duetas. Galime baigti vienas kito sakinius, valandų valandas plepėti apie nieką, kai mums linksma – dainuojame. Šio filmo be jos nė negalėčiau įsivaizduoti“.

„E. Stone ir R. Goslingas vienas kitą meiliai erzina, krečia vienas kitam išdaigas, kvailioja. Tačiau tuo pat metu jie yra tikrai sunkiai dirbantys aktoriai, dėl bendro tikslo filmavimo aikštelėje pasiryžę bet kokiems išbandymams. Net ir neįjungus kamerų jauti tarp jų tvyrančią chemiją. Ir jau net nereikia pasakoti, kaip puikiai jie sugeba improvizuoti. Emma ir Ryanas – tikrų tikriausias duetas, kokių Holivude ne tiek ir daug“, – aktorius giria filmo „Kalifornijos svajos“ režisierius Damienas Chazelle.

Viena romantiškiausių šių metų juostų „Kalifornijos svajos“, kurią jau įvertino Venecijos ir Toronto filmų festivalių žiūrovai kino teatruose pasirodys jau jau gruodžio 9 dieną.

Flmo anonsas, kuriame galima išgirsti dainuojančią E. Stone:  

Komentarai
„ACME Film" turi išskirtines teises Lietuvos, Latvijos bei Estijos kino teatruose platinti „Warner Brothers" filmus, taip pat išskirtines teises „Sony Pictures" filmams platinti Lietuvos bei Estijos kino teatruose. „ACME Film" yra didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse. Mūsų partneriai yra „Summit Entertainment", „Lakeshore International", „Studiocanal", „Wild Bunch", „Lionsgate", "Focus Features", EEAP ir daugelis kitų. Glaudūs ryšiai "ACME Film" sieja ir su didžiausiomis rusų filmų platinimo kompanijomis - „West Video", „Central Partnership" bei „Paradise MGN"