fbpx
Festivaliai, Kanų kino festivalis, Naujienos, Svetur

Kanai 2018: Benicio Del Toro vadovaus „Ypatingojo žvilgsnio“ žiuri

Benicio Del Toro
Šaltinis: variety.com

Tarptautinio Kanų kino festivalio „Ypatingojo žvilgsnio“ (Un Certain Regard) programos žiuri šiais metais vadovaus Benicio Del Toro.

Aktorius yra sukūręs ne vieną įsimintiną personažą kine, o Che Guevaros įkūnijimas dviejų dalių Steveno Soderbergho filme yra atnešęs jam apdovanojimą už geriausią aktoriaus vaidmenį būtent šiame kino festivalyje. Benicio Del Toro taip pat yra pelnęs „Sidabrinį lokį“ Berlinalėje ir „Oskarą“ už geriausio antro plano aktoriaus vaidmenį kitoje Steveno Soderbergho juostoje –„Traffic“ (2000).

2010 m. Benicio Del Toro buvo įtrauktas į pagrindinio konkurso Kanų žiuri. Tais metais žiuri pirmininkavo Timas Burtonas, o „Auksinė palmės šakelė“ atiteko tailandiečių režisieriui Apichatpongui Weerasethakului už filmą „Dėdė Būnmis, kuris prisimena savo praeitus gyvenimus“ (Lung Boonmee Raluek Chat / Uncle Boonmee Who Can Recall His Past Lives).

Pernai „Ypatingojo žvilgsnio“ žiuri pirmininkavo Uma Thurman, pagrindiniu prizu įvertinusi iraniečių režisieriaus Mohammado Rasoulofo dramą „A Man Of Integrity“.

Tarptautinis Kanų kino festivalis vyks gegužės 8–19 dienomis. Sekite festivalio naujienas KANAI 2018.

Komentarai