fbpx
Kanų liūtai, Kino pavasaris, Naujienos

KANŲ LIŪTŲ reklamas pamatys rekordinis skaičius žmonių: skelbiami papildomi seansai

Kanų liūtai 2016
Kanų liūtai 2016

Norint sutalpinti į sales renginio „Geriausios 2016 m. KANŲ LIŪTŲ reklamos“ žiūrovus ir šiemet prireikė papildomų seansų. Jie vyks spalio 19–20 d. Pirmieji reklamas pamatys spėję įsigyti bilietus spalio 18 d. Iš viso šiemet įvyks 48 seansai: 33 Vilniuje, 9 Kaune ir po du seansus Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje. 

„Šiemet pasiekėme bilietų pardavimo rekordą. Norinčiųjų pamatyti „Geriausias 2016 m. KANŲ LIŪTŲ reklamas“ kasmet vis daugėja. Malonu stebėti šį procesą: akivaizdu, kad žmonės nori kūrybiškiau žiūrėti į gyvenimą, ieško įkvėpimo. Nors „Kanų liūtų“ reklamos suteikia daug įvairiausių emocijų, šis renginys tikrai nėra vien tik būdas gerai praleisti laiką.

Šiemet, kaip niekad, „Geriausių KANŲ LIŪTŲ reklamų“ dvejų valandų rinkinyje – daug socialinio turinio. Tad mūsų rengiami seansai turėtų inspiruoti ir geriems, naudingiems darbams“, – sako vienas renginio organizatorių Algirdas Ramaška.

Socialinių reklamų pavyzdžiai:

 

„Geriausios KANŲ LIŪTŲ reklamos“ ir šiemet negailės įvairiausių emocijų – tiek prajuokins, tiek privers susimąstyti, o gal net išspausti ašarą.

Seansai vyks spalio 18–20 d. „Forum Cinemas“ kino teatruose visoje Lietuvoje ir kino teatre „Pasaka“ (Vilnius).

Komentarai
Vilniaus tarptautinis kino festivalis (VTKF) „Kino pavasaris“ yra didžiausias kino renginys Lietuvoje. Sukurtas 1995 metais, festivalis vieno didžiausių ir gausiausiai lankomų renginių šalyje vardą užsitarnavo pateikdamas žiūrovams kruopščiai atrinktą, didžiuosiuose pasaulio festivaliuose kino profesionalų ir mėgėjų įvertintą kino programą.