fbpx
Naujienos

„Kapitonė Marvel“ anonsas leidžia pajusti B. Larson superherojės jėgą

Kadras iš filmo „Kapitonė Marvel“
Marvel Studios nuotrauka

Kino studija „Marvel“ pagaliau pristatė pirmąjį mokslinės fantastikos veiksmo filmo „Kapitonė Marvel“ (orig. „Captain Marvel“) anonsą.

Filmas pasakoja apie JAV oro pajėgų pilotę Carol Danvers, kuri po keistos avarijos, kuomet jos DNR susimaišė su ateivio, įgijo antgamtinių supergalių.

Filmo veiksmas vyksta praeito amžiaus devintajame dešimtmetyje, gerokai prieš „Keršytojų“ laikus ir viską, kas iki šiol įvyko „Marvel“ kino visatoje.

Pagrindinį kapitonės Marvel vaidmenį atlieka „Oskaro“ laureatė, aktorė Brie Larson, greta jos pasirodo aktorius Jude Law, kaip jos mentorius.

Filmo piktadario vaidmuo patikėtas aktoriui Ben Mendelsohn, o komedijos „Pasakiškai turtingi“ žvaigždė, britų aktorė Gemma Chan, atlieka ateivių mokslininkės Minn-Erva, dar žinomos daktarės Minervos vardu, vaidmenį.

Greta B. Larson ekrane taip pat pasirodys „Marvel“ kino visatos gerbėjams gerai pažįstami aktoriai Samuel L. Jackson bei Clark Gregg, kaip Nick Fury bei agentas Phil Coulson.

Iš pažįstamų veidų filme „Kapitonė Marvel“ dar išvysime aktorius Lee Pace ir Djimon Hounsou, kurie įkūnys savo „Galaktikos sergėtojų“ personažus.

Carol Danvers pirmą kartą pasirodė „Marvel“ komiksuose 1968 metais ir buvo pristatyta panelės Marvel vardu, kaip ankstesnio personažo – kapitono Marvel (pirmą kartą pristatyto 1939 m.) – kompanionė.

Vis dėlto, „Marvel Studios“ prezidento Kevin Feige teigimu, šis filmas su minėtu kapitonu Marvel neturi nieko bendro.

„Kapitonas Marvel komiksuose buvo vadinamas įvairiais vardais. Kaip ir kapitonės Marvel, per daugybę metų jo kostiumą pamilo daugybė žmonių, kurie norėjo įgauti šias supergalias. Noriu aiškiai pasakyti: filmo herojės vardas yra Carol Danvers.“ – paaiškindamas sprendimą pristatyti moterišką personažą teigia K. Feige.

Mokslinės fantastikos veiksmo filmo „Kapitonė Marvel“ kinuose nuo 2019 metų kovo 8 d.

Komentarai