fbpx
Naujienos

Kaprio Holivudo kino festivalyje išrinkti geriausi aktoriai

Kadras iš filmo „Pjūklo ketera“
„ACME Film“ archyvas

Gruodžio 26 – sausio 2 dienomis vykstančiame tarptautiniame Kaprio Holivudo kino festivalyje (Capri Hollywood International Film Festival) geriausiais aktoriais tapo Michaelas Keatonas, Andrew Garfieldas ir Emma Stone.

M. Keatonas ir A. Garfieldas kartu dalinosi geriausio aktoriaus apdovanojimu. M. Keatonui tai pirmasis pripažinimas už dar tik 2017 m. sausio 20 dieną pasirodysiantį „Weinstein“ studijos filmą „The Founder“ (2016), pasakojantį apie „McDonald‘s“ įkūrėją Ray Krocą.

Andrew Garfieldas buvo įvertintas už Melo Gibsono režisuotą „Pjūklo keterą“ (Hacksaw Ridge, 2016), o Emma Stone tapo geriausia aktore už miuziklą „Kalifornijos svajos“ (La La Land, 2016). Abu šie aktoriai už savo pasirodymus yra nominuoti „Auksiniams gaubliams“ ir „SAG“ apdovanojimams.

Kaprio Holivudo kino festivalyje „Pjūklo ketera“ taip pat laimėjo apdovanojimus Melui Gibsonui už geriausią režisūrą ir Billui Mechanicui už prodiusavimą. „Kalifornijos svajos“ buvo įvertintos už geriausią garso takelį ir geriausią aktorių kolektyvą.

Parengta pagal užsienio spaudą 

Komentarai