fbpx
Naujienos

„Karibų piratų“ žvaigždė Kevinas McNally atvyksta į „Comic Con Baltics“

Nuotrauka priklauso: Aries Entertainment, LLC

Artėjant populiariosios kultūros renginiui „Comic Con Baltics“ organizatoriai patvirtino, kad į šių metų renginį atvyksta ir garsusis britų aktorius Kevinas McNally. Jis atliko įsimintiną kapitono Jacko Sparrow kompanjono Joshamee Gibbs vaidmenį visose kultinėse „Karibų piratų“ dalyse.

Kevino McNally karjera kine ir televizijoje tęsiasi jau keturiasdešimtmetį. Tačiau šio aktoriaus vardą labiausiai išgarsino vaidmuo visose penkiose garsiojo filmo „Karibų piratai“ (angl. Pirates of the Caribeen) dalyse. Beje, aktorius yra pripažinęs, kad vos nepražiopsojo atrankos šiai rolei gauti, nes per ilgai užsibuvo savo paties gimtadienio vakarėlyje.  

Kevin R. McNally, Keira Knightley
Nuotrauka priklauso: Aries Entertainment, LLC

„Labai džiaugiamės, kad šis aktorius sutiko atvykti į Lietuvą ir susitiks su savo gerbėjais. Kevinas turi puikų, britišką humorą jausmą, kuris Lietuviams tikrai artimas. Esu įsitikinęs, kad diskusijų metu ne tik sužinosite įdomių faktų apie „Karibų piratus“ ir darbą su Johny Deppu, bet ir prisijuoksite“, – teigia vienas iš renginio organizatorių Darius Krasauskas.

Kevino McNelly karjera neapsiriboja tik vaidmeniu „Karibų piratuose“, jis dirba įvairiuose televizijos projektuose, įskaitant ir prestižinę „Emmy“ statulėlę pelniusioje kostiuminėje dramoje „Dauntono Abatija“ (angl. Downtown Abbatty) bei Lietuvoje didelį gerbėjų ratą turinčiame mistiniame seriale „Išrinktieji“ (angl. Supernatural). Be to, K. McNelly sužibėjo ir teatro scenoje, kai įkūnijo Karalių Lyrą garsiajame „Shakespeare Globe“ teatre Londone. Apie savo karjeros pasirinkimus ir iššūkius Kevinas papasakos jau greitai, rugsėjo 15 – 16 d. vyksiančiame „Comic Con Baltics renginyje.

Šiais metais renginio organizatoriai į Lietuvą atveža ir pristato aktorius iš garsiausių televizijos ir kino projektų, tokių kaip „Žiedų valdovas“ (angl. The Lord of the Rings), „Vaikštantys numirėliai“ (angl. The Walking Dead), „Blyksnis“ (angl. The Flash), „Vampyrų dienoraščiai“ ( angl. The Vampire Diaries). Į renginį taip pat atvyks profesionalės garso dizainerės iš „Tate Post“ kompanijos, kurios garso magiją kūrė „Hario Poterio“ (angl. Harry Potter), „Narnijos Kronikos“ (anlg. The Chronicles of Narnia), „Pragaro vaikis“ (angl. Hell Boy) ir kitiems kultiniams Holivudo filmams. Renginio metu taip pat vyks specialios aktorių parašų ir autografų dalijimo sesijos.

Plačiau apie renginį www.ccbaltics.com. Bilietus platina „Tiketa“.

Komentarai