fbpx
Naujienos

Kaune prasidėjo nemokamų filmų programa po atviru dangumi

Lauko kino sezono atidarymas Kaune

Vasaros vakarai po atviru dangumi ir lauko kinas Kaune jau tampa tradicija. Kino centras „Romuva“ jau trečius metus iš eilės atidarė lauko kino sezoną. Kaip ir praėjusiais metais, taip ir šiemet organizatoriai galėjo džiaugtis lankytojų gausa. Puikiai nusiteikę lankytojai gausiai rinkosi prie Kauno pilies amfiteatro, kur buvo rodomas dokumentinis filmas Dviračiais Afrikoje: Namibija“.

Kino centro „Romuva“ direktorė Monika Inčerytė džiaugiasi organizuojamais lauko kino seansais Kaune ir kviečia visus čia apsilankyti: „Labai džiaugiamės galėdami pristatyti kino seansus netradicinėse lauko erdvėse. Kauno miestas turi daug sutvarkytų žalių erdvių, kurias galima pritaikyti lauko kino seansams. Norime, kad kuo daugiau lankytojų pamatytų nekomercinius filmus, todėl šiais metais įtraukėme ir naują vietą – Panemunės šilą. Laukia puikūs vakarai amfiteatre, prie Kauno pilies ir taip pat šile, šalia Nemuno. Kviečiame pasimėgauti vasaros vakarais kartu su lauko kinu.“

Visą liepos mėnesį lankytojai galės mėgautis nemokamais, specialiai organizatorių atrinktais, geriausiais lietuviškais filmais. „Metai buvo dosnūs lietuviško kino premjeromis, todėl sudaryti lietuviškų filmų šimtmečio programą buvo paprasta. Atrinkti filmai labai skirtingi savo temomis ir žanrais, tačiau aktualūs savo istorijomis. Filmų gausa, kokybė bei kino teatrų statistika liudija, kad šiais metais lietuviškas kinas klesti. Kartu su lankytojais norime pasidžiaugti Lietuviško kino pakilimu, todėl visus kviečiame į nemokamus šimtmečio programos kino seansus.“ – sakė „Romuvos“ kino programų koordinatorė Karolina Onusaitytė. 

Nemokamais seansais lankytojai galės mėgautis iki liepos 27 dienos. Filmai bus rodomi dvejose vietose – amfiteatre, prie Kauno pilies ir Panemunės šile, prie Trijų mergelių tilto. Filmų repertuarą ir tikslias lokacijas galima rasti kino centro „Romuva“ internetiniame puslapyje – http://www.kcromuva.lt/repertuaras. Lankytojai galės išvysti ne tik naujausius lietuviškus filmus, bet ir jau klasika tapusius kino kūrinius.

Komentarai