fbpx
Komedijos, Naujienos, Romantiniai filmai

Kerės Pilbės nedomina 101 būdas patirti orgazmą

Aktorė Bel Powley

Filmo „Mergina su principais. Kerė Pilbė“ žvaigždė Bel Powley ir režisierė Susan Johnson nesidrovėdamos griauna Pelenės mitą pristatydamos vieną filmą po kito. Jos nesutinka, kad moters laimė priklauso nuo vyro, ir pabrėžia, kad gyvename pasaulyje, kuriame moterys skaičiumi jau lenkia vyrus.

Powley dievina komedijos žanrą, tačiau nesivaiko lengvo uždarbio. Aktorei pasirinkti šį vaidmenį padėjo tai, kad filmą režisavo ir kūrė moterys, bet svarbiausia – išskirtinis vaidmuo.

Kerė Pilbė – keblus genijaus personažas su keistu humoro jausmu, kovoja su vidiniais demonais ir ieško asmeninės laimės. Kerė tikra, kad žmonės yra lėkšti bei pernelyg daug dėmesio skiria seksui, vienoje filmo scenoje net pabrėždama tai fraze: „Kodėl aš privalau skaityti apie 101 skirtingą būdą patirti orgazmą?“.

Filme pasakojama apie devyniolikametę merginą palaimintą išskirtiniu intelektu, kuri vos prieš metus baigusi Harvardo universitetą mėgina išgyventi tikrame pasaulyje kupiname vidutinių žmonių su sugedusia morale. Patarta savo terapeuto, Kerė ryžtasi pokyčiams ir sutinka išmėginti naujus dalykus.

Jaunoji kino žvaigždė B. Powley prieš dvidešimt penkerius metus gimė aktoriaus ir kastingo direktorės šeimoje. Nors tėvai norėjo, kad ji taptų teisininkė, po nominacijos BAFTA apdovanojimuose jie pritaria tolimesnei dukros karjerai kine.

Režisierė S. Johnson pasirinko vos 157 cm ūgio Powley, kuri puikiai tinka paauglės vaidmeniui, kaip jauną aktorę, kuri geba išlaikyti ryšį su nepritariančia publika, net sulaukti žiūrovų užuojautos.

Jaunosios aktorės Bel Powley pasirinktas tonas puikiai atskleidžia jos vaidmens psichologines problemas, tačiau tai nėra parodoma pernelyg stipriai. Nors Kerė Pilbė pasaulį mato juodai baltą, jos vidinei laimei filme sutikti vyrai neturi jokios įtakos. Tad nereikia tikėtis tipiškos Holivudo pabaigos – vestuvių nebus.

„Mergina su principais. Kerė Pilbė“ kinuose nuo balandžio 7 d.

Komentarai