fbpx
Naujienos

Kerinti Carey Mulligan ant „Vogue“ viršelio pasirodė kaip trečiojo dešimtmečio dama iš filmo „Didysis Getsbis“

Kadras iš filmo „Didysis Getsbis“ „ACME Film“ archyvas
Kadras iš filmo „Didysis Getsbis“
„ACME Film“ archyvas

Netrukus itin laukiamame režisieriaus Bazo Luhrmanno filme „Didysis Getsbis“ (angl. „The Great Gatsby“) pasirodysianti britų aktorė Carey Mulligan pagaliau nusipelnė JAV mados biblijos – žurnalo „Vogue“ viršelio, kurį jai atnešė būtent vaidmuo šioje juostoje.

„Vogue“ žurnalistai pašnekesį su talentinga 27-erių aktore pavadino „Didieji lūkesčiai: Neprilygstamoji Carey Mulligan“. Ir išties – šįsyk itin išaukštinta tiek pati straipsnio herojė, tiek jos įkūnyta Deizė, ištekėjusi moteris, kurią pamilo pagrindinė filmo figūra Džėjus Getsbis (akt. Leonardo DiCaprio) – paslaptingas turtuolis, gyvenantis siautulingą, malonumų kupiną ir kartais tamsų gyvenimą.

C.Mulligan žurnalo „Vogue“ fotosesijos metu įamžino garsusis įžymybių fotografas Mario Testino. Leidinio nuotraukoms aktorė pasipuošė mados namų „Chanel“, „Alexander McQueen“ ir dizainerio Oscaro de la Renta trečiojo dešimtmečio dvasia dvelkiančiais drabužiais. Jos stiliumi rūpinosi legenda jau tapusi „Vogue“ kūrybos vadovė Grace Coddington.

Filmuose „Auklėjimas“, „Važiuok“, „Neleisk man išeiti“, „Gėda“ ir „Volstrytas: pinigai nesnaudžia“ nusifilmavusi C.Mulligan dėl vaidmens juostoje „Didysis Getsbis“ varžėsi su ryškiausiomis kino pasaulio kolegėmis, tokiomis kaip Amanda Seyfried, Keira Knightley, Blake Lively, Michelle Williams, Scarlett Johansson ir net Natalie Portman. „Stengiausi situaciją vertinti šaltai, bet iš tiesų laukdama atsakymo labai jaudinausi, kiekviena minutė kankino. Tuo metu buvau bepabaigianti filmo „Važiuok“ darbus, tad laukiau, kol vėl suskambės telefonas ir gausiu išsvajotąjį pasiūlymą“, – išgyvenimais dalijosi aktorė. Po filmavimų ji tikino, kad filmas „Didysis Getsbis“ buvo daugiausiai jėgų pareikalavęs ir beprotiškiausias projektas jos gyvenime.

Kodėl vaidmuo atiteko būtent C.Mulligan? Pasak B.Luhrmanno, tarp jos ir L.DiCaprio buvo didžiausia chemija. „Dėl to, kad filme filmavosi Leonardo, Deizės vaidmuo tapo labai geidžiamas. O pamatęs Carey Leonardo pasakė, kad ji – naujas Didysis kino pasaulio atradimas“, – kalbėjo kino kūrėjas.

Naujojo filmo „Didysis Getsbis“, kuriame vieną pagrindinių vaidmenų atliko C.Mulligan, veiksmas rutuliojasi 1922-aiasiais, kai Amerika klestėjo ir buvo turtinga. Šių metų Kanų kino festivalį gegužę atidarysianti B.Luhrmanno juosta sukurta pagal literatūros klasika laikomą Franciso Scotto Fitzgeraldo 1925-ųjų to paties pavadinimo romaną, kuris jau ne kartą buvo ekranizuotas ir rodomas kaip Brodvėjaus spektaklis. Naujosios ekranizacijos režisierius, australas B.Luhrmannas žiūrovams žinomas kaip neįtikėtino populiarumo sulaukusių filmų „Romeo ir Džiuljeta“, „Mulen Ružas“, „Australija“ kūrėjas. Į Lietuvą itin laukiama juosta atkeliaus tuoj po Kanų kino festivalio pradžios, gegužės 17 dieną.

 

Filmo „Didysis Getsbis“ anonsas:

Komentarai