fbpx
Naujienos

„Keršytojai. Begalybės karas“ artėja link milijardo dolerių pelno

Kino studijos „Marvel“ paskutinioji „Keršytojų“ trilogijos dalis „Keršytojai. Begalybės karas“ (orig. „Avengers: Infinity War“) tapo visų laikų pelningiausiu atidarymo savaitgalio filmu ir nesustabdomai artėja prie vieno milijardo dolerių pelno ribos.

Šiaurės Amerikoje „Marvel“ naujiena premjeros savaitgalį uždirbo kiek daugiau nei 250 milijonų dolerių ir pagerino ankstesnį rekordą, priklausiusį kino juostai „Žvaigždžių karai: galia nubunda“ su 247,9 milijono dolerių. Kartu su 380 milijonų dolerių kitose pasaulio rinkose, tai yra daugiau nei 630 milijonų dolerių – sėkmingiausia visų laikų kino premjera.

„LucasFilm“ sveikinimas

Dar įspūdingiau yra tai, jog naujausia „Keršytojų“ dalis gerina rekordus nors dar nebuvo pristatyta dviejose didžiulėse pasaulio rinkose – Rusijoje filmas startuoja gegužės 4 d., o Kinijoje tik gegužės 11 d.

„Keršytojai. Begalybės karas“ taip pat tapo pelningiausiu kino studijos „Marvel“ filmu Lietuvoje. Atidarymo savaitgalį Lietuvos kino centruose naujausią „Keršytojų“ dalį išvydo kiek daugiau nei 21 tūkstantis žiūrovų, o filmas uždirbo 4 procentais daugiau nei ankstesnis rekordininkas „Deadpool“.

Pirmąją savaitę „Keršytojai“, skaičiuojant visas pasaulio rinkas, kuriose filmas jau buvo rodomas, uždirbo 857 milijonus dolerių, ir vieno milijardo dolerių pelną (greičiausiai per visą kino istoriją) turėtų pasiekti jau rytoj.

Paskutinioji „Keršytojų“ trilogijos dalis yra jau 19-as „Marvel“ kino visatos projektas, skaičiuojant atskirų superherojų filmus, tokius kaip „Galaktikos sergėtojai“, „Toras“ ar „Juodoji pantera“. Iš tiesų, šių frančizių sujungimas galėjo paskatinti įvairius žiūrovus apsilankyti kine, nes visi ryškiausi superherojai pirmą kartą pasirodė kartu viename filme.

Bet tik todėl, kad filmas suveda skirtingų istorijų superherojus – nors ir pačius mylimiausius – dar negarantuoja sėkmės. Kino studijos „Warner Bros“ filmas „Teisingumo lyga“, kuris pasirodė kinuose praėjusį lapkritį, prie Supermeno, Betmeno, Akvameno ir Blyksnio pakvietė prisijungti Nuostabiąją moterį, neseniai pristačiusią savo atskirą, rekordinės sėkmės sulaukusį filmą. Vis dėlto, „Keršytojai. Begalybės karas“ jau per pirmąją savaitę pagerino „Teisingumo lygos“ bendrą pelną (apie 658 milijonus dolerių).

Šiuo metu „Marvel“ kino visata atrodo itin stipriai ir tik galima spėlioti, kaip dar nustebins savo ištikimiausius fanus ateityje.

„Keršytojai. Begalybės karas“ jau kinuose!

Komentarai