fbpx
Naujienos

Ketvirtadienį kino teatre „Pasaka“ skelbiama mados diena

Kadras iš filmo „Yves Saint Laurent“ Kino teatro „Pasaka“ archyvas
Kadras iš filmo „Yves Saint Laurent“
Kino teatro „Pasaka“ archyvas

Šį ketvirtadienį, gegužės 8 d., kino teatre „Pasaka“ gero kino ir mados gerbėjų laukia dviguba šventė – specialus žurnalo „L’Officiel“ filmo „Yves Saint Laurent“ kino seansas ir žaidimai bei dovanos.

Į specialų mados guru dedikuotą kino seansą susirinkę žiūrovai ne tik galės pamatyti itin elegantišką ir stilingą prancūzų filmą apie vieną žymiausių pasaulio madų kūrėją Yves Saint Laurentą, bet ir turės galimybę sudalyvauti žurnalo „L’Officiel“ organizuojamame žaidime.

Laimingųjų filmo žiūrovų lauks malonios bei madingos staigmenos iš „Yves Saint Laurent“ kosmetikos, taip pat 30 dalyvių bus apdovanoti Yves Saint Laurent biografinėmis knygomis.

„Yves Saint Laurent“ filmas žiūrovams leis pažvelgti į Paryžių, į laikus, kai prasidėjo legendinių mados namų istorija, kurių amžina elegancija ir unikalaus moteriškumo aukštinimas neblėsta iki šiandienos. Vintažiniai drabužiai, įspūdingos dekoracijos ir įkvėpsianti vaidyba – neišblės ir pasibaigus kino seansui, todėl žiūrovai kviečiami pasipuošti ir bent vienam vakarui pamiršti džinsus.

Specialus mados seansas vyks ketvirtadienį, gegužės 8 d., 18.30 val., kino teatre „Pasaka“.

Komentarai