fbpx
Naujienos, TV laida

Ketvirtadienio rytais per LRT Justė Zinkevičiūtė taps gide po kino pasaulį

„Kino gido“ vedėja Justė Zinkevičiūtė Kristinos Kaziliūnienės nuotrauka
„Kino gido“ vedėja Justė Zinkevičiūtė
Kristinos Kaziliūnienės nuotrauka

Justė Zinkevičiūtė – žavi jaunosios kartos kino ir teatro aktorė. Mergina save jau yra išbandžiusi įvairiuose vaidmenyse, tačiau šis, naujasis, kitoks. Gidės. Nuo šio ketvirtadienio naujoje LRT televizijos laidos „Labas rytas, Lietuva“ skiltyje „Kino gidas“ Justė Zinkevičiūtė žiūrovus vedžios po įvairius kino festivalius, filmų premjeras, kūrybines dirbtuves.

Kassavaitinėje informacinėje skiltyje apie nacionalinį kiną „Kino gidas“ bus apžvelgiamos aktualiausios kino naujienos, vyks pokalbiai su kino industrijos atstovais, pristatomi nauji, dar tik vystomi, lietuviški kino projektai. Žiūrovai turės galimybę gauti naujausią, įdomiausią ir aktualiausią kino informaciją.

„Man kinas – tarsi magiškas pasaulis, į kurį noriu pakviesti ir su juo supažindinti visus. Mes tikrai turime didžiuotis Lietuvos kinu, o už ką – pamatysite „Kino gide“, – intriguoja Justė Zinkevičiūtė.

„Manau, daugelį kinas įkvepia: tiek kurti, tiek gyventi. Mūsų komandą kinas įkvepia dalintis nacionalinio kino pasiekimais. Tikime, kad žiūrovai neliks abejingi ir prisijungs prie mūsų kelionės po kerintį kino pasaulį“, – teigia „Kino gido“ prodiuserė Eglė Burbaitė. Nacionalinį kiną palaiko bei „Kino gido“ skiltį remia LR Kultūros ministerija ir Nepriklausomų prodiuserių asociacija.

„Kino gido“ per LRT „Labas rytas, Lietuva“ premjera – jau šį ketvirtadienį, lapkričio 7 d. 7.50 val.

 

Komentarai