fbpx
Naujienos

„Kinas laisvai“: specialusis 3D filmo „Nepaprastas žmogus-voras 2“ seansas – visai šeimai

„Kinas laisvai“ „Forum Cinemas“ archyvas
„Kinas laisvai“
„Forum Cinemas“ archyvas

„Forum Cinemas“ šį ketvirtadienį, liepos 3 d., 19 val. rengia specialųjį seansą „Kinas laisvai“, skirtą visai šeimai. Už simbolinę 6 litų bilieto kainą 3D formatu bus rodomas vienas įspūdingiausių didžiajam ekranui prikeltų komiksų „Nepaprastas žmogus-voras 2“. Nors šis filmas pažymėtas „N-13“, nuo šiol į jį tėvai (ar kiti suaugusieji) gali ateiti kartu su vaikais nuo 7 metų. 

Specialusis seansas „Kinas laisvai“ rengiamas ta proga, kad nuo birželio 16 dienos įsigaliojo nauja, liberalesnė filmų indeksavimo tvarka, leidžianti „N-7“ ir „N-13“ pažymėtas juostas su suaugusiųjų palyda žiūrėti ir jaunesniems žiūrovams.

„Tai – gera naujiena visiems jauniesiems kino mėgėjams ir jų tėvams. Anksčiau galiojo griežti amžiaus cenzo ribojimai, todėl tūkstančiai gerbėjų kino salėje negalėjo pasižiūrėti tokių įspūdingų filmų kaip „Hobitas. Smogo dykynė“ ar „Nepaprastas žmogus-voras 2“. Kadangi suvaržymai jau panaikinti, nusprendėme surengti specialųjį kino seansą visai šeimai“, – sakė Gintaras Plytnikas, „Forum Cinemas“ projektų vadovas.

Filmų indeksavimo tvarkos pokyčius „pastūmėjęs“ Seimo liberalas Remigijus Šimašius sako, kad patiems tėvams, o ne valdžiai spręsti, kokius filmus žiūrėti jų vaikams.

„Tai, kad pavyko atsisakyti ydingos įstatymo nuostatos, yra laisvės ir šeimos pergalė. O filmus tikrai geriau žiūrėti kino salėje – patogiai, kokybiškai ir legaliai. Iki šiol galioję dirbtiniai ribojimai ir draudimai tik skatino piratavimą. Gerai, kad tėvams nebereikės važiuoti į Latvijos ar kitos šalies kino teatrus vien tam, kad kartu su vaikais pasižiūrėtų jų išsvajotą filmą“, – sako R. Šimašius.

Komentarai