fbpx
Naujienos

Kine po atviru dangumi – gardžiausias lietuviškas kinas

Filmas „Emigrantai“ Kino centro „Garsas“ archyvas
Filmas „Emigrantai“
Kino centro „Garsas“ archyvas

Kaip ir kasmet, vasarą pasitinkant, kino centras „Garsas“ kviečia Panevėžio žiūrovus praturtinti savo pasaulius gardžiais lietuviško kino vaizdais temstant karštų vakarų saulėms.

Tad atidarome „Kino po atviru dangumi“ sezoną jau gegužės 31 d. 21:30 val. Laisvės aikštėje su Aukštaitijoje plačiai pagarsėjusiu režisieriaus Justino Krisiūno filmu „Emigrantai“ (Lietuva, drama, 2013, N-13, 1:25).

Šis kino filmas yra tarsi protestas prieš tai, kas šiuo metu vyksta Lietuvoje, emigracijos problema liečia kiekvieną šeimą. Filme per ironiją ir sveiką humorą atskleidžiama skaudi šeimos tragedija. Jauna, perspektyvi mergina Monika planuoja savo dizainerės karjerą pradėti gimtinėje. Jos svajonėms pildytis padeda jos vaikinas Linas, kuris paliktas gyventi su močiute, nes tėvai emigravę į Angliją. Monikos sesuo Ugnė įsitikinusi, kad tik užsienyje gali susikurti savo išsvajotą tobulą, pinigais aprūpintą gyvenimą. Tačiau mergaičių tėvas rašytojas, praradęs darbą bei nusivylęs savo valstybe gauna gerą pasiūlymą dirbti vieno dienraščio redaktoriumi Londone. Šeima turi kraustytis gyventi į Didžiają Britaniją. Ta lemtinga vasara Monikos širdyje palieka randą, su kuriuo jai tenka gyventi visą likusį gyvenimą…

Kino seanse (e)migravimas nemokamas.

Kino centro „Garsas“ informacija

Komentarai