fbpx
KINFO apdovanojimai, Lietuviški filmai, Naujienos

„KINFO apdovanojimų 2016“ laureatai paaiškės jau šį trečiadienį

„KINFO apdovanojimai 2015“ Fotografė Monika Daužickaitė
„KINFO apdovanojimai 2015“
Fotografė Monika Daužickaitė

Žiūrovai jau išsakė savo balsą ir išrinko 2015-ųjų metų geriausią įspūdį jiems palikusius lietuviškus filmus. Ką jie nusprendė, sužinosite trečiadienį „KINFO apdovanojimai 2016“ ceremonijos metu. Balsuotojai buvo nusiteikę aktyviai – iš viso per šias keturias savaites sulaukta daugiau nei 45 tūkstančių balsų.

„Šiemet itin stipri kova vyko dokumentinio ir vaidybinio filmo kategorijose. Iki paskutinės akimirkos nebuvo aišku, kas taps nugalėtojais“, – apie balsavimo ypatumus kalbėjo „KINFO“ vadovė Lina Sakalauskaitė.

Jau greitai sužinosime, kurie nominantai susilaukė daugiausiai žiūrovų simpatijų ir parsiveš namo „KINFO“ apdovanojimą – stilizuotą VHS kasetę. Kaip visada, organizatoriai nepamiršo ir pačių žiūrovų, be kurių šis renginys neįvyktų. Ceremonijos metu bus apdovanotas „Metų žiūrovas“. Šiais metais juo taps žiūrovas, kuris surinko daugiausiai balsų, užpildęs specialiai kinomanams sukurtą klausimyną.

Nespėjusiems užsiregistruoti į renginį, bus suteikta galimybė stebėti apdovanojimus tiesiogiai iš „Forum Cinemas Vingis“ nuo 19 val. 15min.lt, kinfo.lt ir kinfoapdovanojimai.lt internetinėse svetainėse. Vakaro svečius linksmins funk jazz grupė „Netikėti svečiai“, o renginį šiemet ves aktoriai Justas Vanagas ir Gabija Urniežiūtė.

Po apdovanojimų ceremonijos, renginio organizatoriai pakvies prisiminti Lietuvos kino klasiką ir kartu pažiūrėti Arūno Žebriūno miuziklą „Velnio nuotaka“ (1973).

„KINFO apdovanojimai“ vyks vasario 3 dieną 19 val. „Forum Cinemas Vingis“ kino teatre.

Komentarai