fbpx
Naujienos, TV laida

„KINFO“ laidoje – asmeniškas pokalbis su režisieriumi Jokūbu Viliumi Tūru (anonsas)

Justė Zinkevičiūtė Aistės Simonaitytės nuotrauka
Justė Zinkevičiūtė
Aistės Simonaitytės nuotrauka

LRT laida apie kiną „KINFO“ – visada kino naujienų sūkuryje, kurios vedėja – jaunosios kartos aktorė Justė Zinkevičiūtė. Trečiadienį laidoje išvysite pokalbį su režisieriumi Jokūbu Viliumi Tūru, kurio pilnametražis dokumentinis filmas „Sapnuoju, kad einu“ šiemet pelnė „Sidabrinę gervę“ kaip geriausias dokumentinis filmas.

„Supratau, kad reikia filmuoti tada, kai užsinori. Ne tai, ką diktuoja aplinka, o ką diktuoja vidus “, – apie unikalios juostos kūrimą, kurioje įamžinta žygdarbiui prilygstanti jo pusės metų piligriminė kelionė Švento Jokūbo keliu, pasakojo Jokūbas Vilius Tūras.

Skiltyje „Iniciatyvos“ kalbėsime su „Lietuvos antipiratinės veiklos asociacijos“ (kitaip – „LANVA“) vadove Dina Adomavičiūte, kuri žada ne bausti, o auklėti Lietuvos interneto piratus.

„KINFO“ skiltyje ,,Viena minutė eterio“ apie naujus kino projektus kalba Lietuvos kino kūrėjai, kurie per vieną minutę supažindina su kuriamo filmo idėja. Šioje laidoje režisierius Audrius Juzėnas pristatys ketverius metus kurtą vaidybinį filmą „Ekskursantė“, kurio premjera įvyks jau šį rugsėjį.

Pirmoje rugpjūčio mėnesio „KINFO“ laidoje trečiadienį, 22.30 val. per LRT televiziją, Jūsų dar lauks ir nauja skiltis „Animacija“, kuria laidos rengėjai nori supažindinti su gilias tradicijas turinčia Lietuvos animacijos mokykla. Skiltyje išvysite Ievos Miškinytės animacinį filmą „Saga“.

Laidos anonsas:

Komentarai