fbpx
TV laida

„KINFO“ laidoje – jautrus pokalbis su Vytautu V. Landsbergiu apie laisvės kovas ir kiną (anonsas)

Justė Zinkevičiūtė Aistės Simonaitytės nuotrauka
Justė Zinkevičiūtė
Aistės Simonaitytės nuotrauka

Ketvirtoji laida apie kiną su staigmenomis – šios laidos žiūrovai pirmieji pamatys unikalius kadrus iš kuriamos dokumentinės juostos apie Lietuvos partizanus filmavimo aikštelės.

„Reikia linksmai, reikia džiaugiantis kurti. Lietuviškas menas kartais būna labai rimtas, labai teisingas ir jį labai skauda žiūrėti”, — apie Lietuvos kiną atvirauja kino ir teatro režisierius, rašytojas Vytautas V. Landsbergis, kurį laida „KINFO” kalbino jo dokumentinio filmo apie Lietuvos partizanus „Trispalvis” filmavimo aikštelėje.

Skiltyje „Iniciatyvos“ kviečiame žiūrėti pokalbį apie Lietuvos centrinio valstybės archyvo vykdytą projektą „Lietuvos dokumentinis kinas internete“ (kitaip – „E-kinas“). Apie sukaupto dokumentinio kino paveldo išsaugojimą ir sklaidą kalbės šio projekto vadovė Valerija Jusevičiūtė.

O laidos pabaigoje žiūrovų lauks įdomybės iš ką tik Lietuvos kino teatrus pasiekusių Holivudo filmų, konkursas ir prizai.

Visa tai ir dar daugiau – laidoje „KINFO“ trečiadienį, 22.30 val. per LRT televiziją. Laidos vedėja – jaunosios kartos aktorė Justė Zinkevičiūtė.

Laidos anonsas:

 

Komentarai