fbpx
Naujienos, TV laida

„KINFO“ laidoje – nuoširdus pokalbis su aktore Valda Bičkute (anonsas)

Justė Zinkevičiūtė Aistės Simonaitytės nuotrauka
Justė Zinkevičiūtė
Aistės Simonaitytės nuotrauka

Trečiadienį vasariškoje „KINFO“ laidoje – pokalbis su kino ir teatro aktore Valda Bičkute, kuri pasidalins savo įspūdžiais iš neseniai aplankyto Paryžiaus ir papasakos, kaip vertina savo kolegas aktorius. Taip pat paaiškės, kokiomis aplinkybėmis filmą Lietuvoje ėmėsi kurti latvių režisierius Maris Martinsonas.

„Jeigu tu sutiksi, aš darysiu filmą Lietuvoje, su lietuvių aktoriais, lietuvių kalba“, – apie juostos kūrybos užkulisius bei atsiradimo istoriją „KINFO“ laidai intriguojančiai pasakojo Valda Bičkutė.

Skiltyje „Iniciatyvos“ bus pasakojama apie „Vilniaus kino biurą“, kuris padeda užsienio kinematografininkams kurti filmus Vilniuje. Apie tai, kuo Lietuvos sostinė patraukli užsienio kino industrijos atstovams, apie biuro misiją ir vykdomą veiklą papasakos jo vadovė Jūratė Pazikaitė.

Jau šį rudenį Lietuvos kino pasaulyje išskirtinis įvykis – daugiau nei po dešimties metų įvyks naujo lietuviško pilnametražio animacinio filmo premjera. Skiltyje „Minutė eterio“ šią juostą, pavadinimu „Aukso žirgas“, pristatys jos režisierius Valentas Aškinis.

Paskutinėje liepos mėnesio „KINFO“ laidoje trečiadienį, 22.30 val. per LRT televiziją, žiūrovų dar lauks ir Holivudo filmų įdomybės bei naujas konkursas. Laidos vedėja – žinoma jaunosios kartos aktorė Justė Zinkevičiūtė.

„KINFO“ laidos anonsas:

Komentarai