fbpx
Naujienos, TV laida

„KINFO“ laidoje – pokalbis su aktore ir prodiusere Jurga Jutaite (anonsas)

„KINFO“ laidos vedėja Justė Zinkevičiūtė Aistės Simonaitytės nuotrauka
„KINFO“ laidos vedėja Justė Zinkevičiūtė
Aistės Simonaitytės nuotrauka

Trečiadienį informacinėje LRT laidoje apie kiną „KINFO“ – pokalbis su kino aktore ir prodiusere Jurga Jutaite, kuri už komoje atsidūrusios merginos vaidmenį režisierės Kristinos Buožytės mokslinės fantastikos dramoje „Aurora“ šiemet pelnė geriausios aktorės apdovanojimą.

„Man patinka kinas, kuris įkvepia mane pasikeisti“, – mintimis apie ją žavintį kino pasaulį, aktorės, prodiuserės kelią ir apie didžiulio dėmesio sulaukusios „Auroros“ filmavimą dalinsis Jurga Jutaitė.

Skiltyje „Iniciatyvos“ kalbėsime su visame pasaulyje populiaria lietuvių kilmės JAV rašytoja Rūta Šepetys, kuri savo bestseleriu tapusį romaną „Tarp pilkų debesų“ leido ekranizuoti ne aktyviai to siekusiems Holivudo, o Lietuvos kino kūrėjams.

Apie naujus kino projektus kūrėjai kalba laidos skiltyje ,,Viena minutė eterio“. Trečiadienio laidoje režisierė Rima Gungor pristatys kuriamą dokumentinį filmą apie Lietuvos kelią į nepriklausomybę „Game Changer: Lithuania’s Nonviolent Revolution“ (lietuviškai – „Pakeitę žaidimo taisykles: Lietuvos revoliucija be smurto“).

Jūsų dar lauks ir skiltis „Animacija“, kurioje išvysite naują, po festivalius dar keliaujantį Valento Aškinio ir Jūratės Leikaitės-Aškinienės trumpametražį animacinį filmą „Senelės pasaka“.

Visa tai ir dar daugiau – laidoje apie kiną „KINFO“ trečiadienį, 22.30 val., per LRT televiziją. Laidos vedėja – jaunosios kartos aktorė Justė Zinkevičiūtė.

Jei namie neturite televizoriaus, tai visas laidas visuomet galite tiesiogiai žiūrėti LRT portale čia.

Laidos anonsas:

Komentarai