fbpx
Naujienos, TV laida

„KINFO“ laidoje – pokalbis su Roku Zubovu, kine įkūnijusiu M. K. Čiurlionį (anonsas)

„KINFO“ laidos vedėja Justė Zinkevičiūtė Aistės Simonaitytės nuotrauka
„KINFO“ laidos vedėja Justė Zinkevičiūtė
Aistės Simonaitytės nuotrauka

Trečiadienį paskutinėje šią vasarą LRT laidoje apie kiną „KINFO“ – pokalbis su pianistu Roku Zubovu, kuris po kelių dienų Lietuvos kino teatrus pasieksiančioje romantinėje biografinėje dramoje „Laiškai Sofijai“ suvaidino garsųjį Lietuvos menininką ir savo prosenelį Mikalojų Konstantiną Čiurlionį.

„Kažkuriuo momentu man staiga pasidarė aišku, kad aš turiu režisieriui duoti pilną laisvę, nes tik taip gali tas kūrinys gimti“, – mintimis apie filmo kūrimą ir tai, kaip buvo nelengva atsiriboti nuo savo šeimos istorijos vaidinant žymųjį prosenelį, dalijosi Rokas Zubovas.

Rudenį vyksiantis tarptautinis trumpų filmų festivalis „Vilniaus kino šortai“ šiemet pirmą kartą organizuos trumpametražių filmų projektų pristatymo renginį „Baltic Pitching Forum“. Apie jį laidos skiltyje „Iniciatyvos“ ir kalbėsimės su renginio koordinatore Rimante Daugėlaite.

Na, o naujus kino projektus Lietuvos kino kūrėjai pristato laidos skiltyje ,,Viena minutė eterio“. Trečiadienio laidoje režisierius Romas Zabarauskas pakvies į savo debiutinio pilnametražio vaidybinio filmo „Streikas“ premjerą, kuri įvyks jau rugsėjį.

Skiltyje „Animacija“ bus pademonstruotas naujas Antano Skučo trumpametražis animacinis filmas „Puntuko akmuo“, kuriame pristatoma legenda apie didžiausią Lietuvos riedulį.

Paskutinėje šią vasarą „KINFO“ laidoje žiūrovų lauks ir staigmena – nepavykusių linksmų kadrų iš laidos filmavimo aikštelės rinkinys. Juose bus galima išvysti „KINFO“ vedėją Justę Zinkevičiūtę ir laidoje kalbintus pašnekovus šmaikštaujančius ir klystančius prieš filmavimo kameras.

Visa tai ir dar daugiau – informacinėje laidoje apie kiną „KINFO“ šį trečiadienį per LRT televiziją. Paskutinės laidos transliavimo laikas skirsis nuo įprastinio – laida bus transliuojama 23.00 val.

Laidos anonsas:

Komentarai