fbpx
Naujienos, TV laida

KINFO laidoje sužinosite, kokiam filmui statyti bendras jėgas suvienijo Holivudo ir Lietuvos kino kūrėjai (anonsas)

Justė Zinkevičiūtė Aistės Simonaitytės nuotrauka
Justė Zinkevičiūtė
Aistės Simonaitytės nuotrauka

Įpusėjus vasarai – jau trečioji KINFO laida. KINFO laidoje žiūrėkite išskirtinį interviu su vos prieš kelias savaites visame pasaulyje populiarios JAV lietuvių kilmės rašytojos Rūtos Šepetys knygos „Tarp pilkų debesų“ ekranizacijos teises gavusiais žinomais kino kūrėjais Mariumi Markevičiumi ir Žilvinu Naujoku. Interviu jie pasidalins savo mintimis apie šią knygą, jos ekranizacijos planus bei priežastis, kodėl jie ėmėsi įgyventinti šį projektą.

„Šis filmas yra unikali galimybė Lietuvai prisistatyti pasaulio arenoje. Nors Lietuva turi žinomų menininkų, kurie žinomi pasaulyje, su kinu vis dėlto mes žinomi labai minimaliai“, – apie filmo galimybes kalbėjo būsimo filmo prodiuseris Žilvinas Naujokas.

Vasara – puikus metas kino dirbtuvėms ar stovykloms, tad skiltyje „Iniciatyvos“ pamatysite pokalbį apie „Meno avilio“ organizuojamą kino stovyklą Žeimių dvare. Apie jos atsiradimo istoriją, išskirtinumą bei šių metų stovyklą kalbės jos organizatoriai Dainius Makūnas ir Goda Jurevičiūtė.

Šįkart nacionaliniam kinui populiarinti skirtoje skiltyje „Viena minutė“ – režisierius Tomas Ramanauskas. Jis pristatys savo kuriamą animacinį filmą „After death, before hell“ („Po mirties, prieš pragarą“).

Visa tai jūs pamatysite naujoje laidoje apie kiną „KINFO“ trečiadienį, 22.30 val., per LRT televiziją. Laidos vedėja – jaunosios kartos aktorė Justė Zinkevičiūtė.

Laidos anonsas:

Komentarai