fbpx
Naujienos, Radijas

„KINFO“ radijo rubrika startuoja „Zip FM“ eteryje

Radijo eteryje kalbės: Emilija Kučytė ir Živilė Maldeikytė   Lauryno Mataičio nuotrauka
Radijo eteryje kalbės Emilija Kučytė ir Živilė Maldeikytė
Lauryno Mataičio nuotrauka

Sparčiai populiarėjantis kino naujienų tinklapis „KINFO“ toliau plečia savo veiklą ir nuo šio sekmadienio startuoja su „KINFO“ rubrika radijo stoties „Zip FM“ urbanistinėje laidoje „Sunday Bug“.

Prieš daugiau nei metus iniciatyvių kino mėgėjų komandos įkurta internetinė svetainė išaugo į Lietuvoje alternatyvos neturinčią kino naujienų platformą, kuri sulaukė didžiulio susidomėjimo iš skaitytojų bei pačių kino kūrėjų. Joje vienoje vietoje skelbiamos kino naujienos, interviu su išskirtinėmis asmenybėmis bei kino renginiai. Vasarą „KINFO“ komanda kūrė to paties pavadinimo kino naujienų televizijos laidą, kurią transliavo LRT kanalas. Šiandien „KINFO“ projektą papildo dar ir radijo rubrika.

„Pateikiant naujienas žmonėms, svarbu nesustoti vienoje vietoje ir naudotis visomis esamomis  galimybėmis. Taip atsirado „KINFO“ radijo rubrika, kuri, tikimės, įneš į mūsų komandą dar daugiau naujų idėjų ir teigiamų permainų“, – kalbėjo „KINFO“ vadovė Lina Sakalauskaitė.

Kassavaitinė radijo rubrika „KINFO“ klausytojams žada unikalų turinį. Eteriui bus atrenkamos aktualiausios savaitės naujienos, rekomenduojami ne tik naujausi, bet seni, dėmesio verti ir daugiausiai įvertinimų sulaukę filmai. Taip pat bus galima pasiklausyti interviu su kviestiniais rubrikos svečiais – žymiais Lietuvos kūrėjais bei kino industrijos atstovais. Radijo rubriką ves entuziastingi ir energingi „KINFO“ komandos nariai.

Laidą klausykite sekmadieniais 22 val. per „Zip FM“.

Komentarai