fbpx
Naujienos

Kino centras „Garsas“ kviečia šventes švęsti prie didžiojo ekrano su naujausiomis komedijomis

Kalėdų renginiai kino centre „Garsas“

Kino centras „Garsas“ švenčių laikotarpiui paruošė ypatingų filmų programą įvairaus amžiaus kino mylėtojams. Jau šį savaitgalį – gruodžio 17 d. 11:30 val. ir gruodžio 18 d. 13:30 val. šeimas su vaikais pradžiuginsime žiemiška animacija „Sniego karalienė 2“. Atėjus į šį seansą, visus pasitiks Kalėdų Senelis, nešinas saldžiomis dovanėlėmis, mažieji galės pasmaližauti, išduoti kalėdinius norus ir nusifotografuoti. Šie šventinio kino seansai tik už 2,90 €.

Gruodžio 23 d. 18 val. vyks Algio Ramanausko  režisuotos juodo humoro  komedijos „12 kėdžių“ premjera, kurios pristatyti atvyks pats filmo prodiuseris Stasys Baltakis. Daugelyje pasaulio šalių ekranizuota knyga lietuviškoje versijoje atgims visiškai naujai ir su netikėta pabaiga. Tai istorija apie dviejų laikmečių kartas, kurios susivienija dėl bendro tikslo – paslėpto lobio paieškos. Filme išvysite šiuo metu populiariausius aktorius: Mantą Stonkų, Mantą Katlerį, Vaidotą Grincevičių ir kitus. Be to, visiems besilankantiems gruodžio 16-22 dienomis kino centro „Garsas“ filmų seansuose bus galimybė sudalyvauti laimingos kėdės žaidime ir laimėti bilietus į gruodžio 23 dienos premjerinį seansą,  laimėtoją kino seanso metu paskelbs pats Mantas Stonkus, tad  Jūsų apsilankymas bet kuriame repertuariniame filme gali būti lemtingas. Nepraleiskite progos apsilankyti ir „Garso“ Facebook paskiroje, kurioje galėsite išlošti filmo atributika papuoštas provokuojančio dizaino kortas.

Antrą Kalėdų dieną, 21 val. žiūrovų lauks  Kalėdinė kino naktis, šventines nuotaikas ir toliau transliuos didysis kino ekranas. Bus rodomos net dvi komedijos: „Seklūs vandenys“ ir „12 Kėdžių“. Prancūzų humoro jausmą galėsite patikrinti filme „Seklūs vandenys“, nukelsiančiame į paslaptingą įlanką, kurioje dingsta žmonės, o išraiškingi XX amžiaus personažai įsivelia į teatrališką detektyvą. Nepraleiskite progos padovanoti sau ar draugams iškart du filmus už ypatingai patrauklią kainą – 5,20 €.

Renginius kino centre vainikuos naujametiniai seansai su karšto vyno taure. Gruodžio 31-ąją, prieš fejerverkų pliūpsnius spėsite pasimėgauti kinu ir karštu vynu. 19 val. šmaikščiame filme  „Eglutės 5“ pastangos įgyvendinti besibaigiančių metų pažadus virs į kurioziškas situacijas, kuriose galbūt atpažinsite ir save. 19:30 val. filmą „Belgų karalius“ rinksis žiūrovai, pasisotinę žiemiškais vaizdais ir norintys kažko alsuojančio vasarišku temperamentu. Beprotiški Balkanai su nesibaigiančiais upeliais slyvų degtinės, liaudies ansambliais įsuks į šventinį siautulį.

Pasipuošęs ir šventiškai nusiteikęs kino centras „Garsas“ pažada žiūrovams geriausių emocijų, o renginių karuselę išsuks jau nuo šio šeštadienio, lai šventinės nuotaikos užgimsta anksčiau ir išlieka ilgiau.

Komentarai