fbpx
Naujienos

Kino centras „Garsas“ žiūrovus kviečia į drive-in kino teatrą po atviru dangumi

Jau pusantro mėnesio Lietuvoje trunkantis karantinas dėl koronaviruso grėsmės iš esmės pakeitė visų gyvenimo įpročius – daugelis dirba iš namų, o pramogų susigalvoti vis sudėtingiau.

Kino centras „Garsas“ visus savo žiūrovus, išsiilgusius gero kino, jau nuo šio sekmadienio pakvies į vieną romantiškiausių – drive-in kino seansų po atviru dangumi. Pasimėgauti išskirtiniais filmais saugiai neišlipus iš automobilio bus galima gegužės 3, 7 ir 14 dienomis išties ypatingoje vietoje – Stetiškių aerodrome, Oreivių g. 1. Kino seansai vyks vakare, 21.30 val., mašinos bus įleidžiamos nuo 21.00 val.

Pirmasis filmas  žiūrovų laukia jau šį šventinį sekmadienį, gegužės 3 d., bus rodoma milijonus sužavėjusi prancūzų juosta „Nuostabi epocha“ (Prancūzija, komedija, drama, 2019, 1:55, N-13).

Filmo siužetas pasakoja apie Antuano valdoma įmonę, kuri teikia unikalias kelionių laiku paslaugas. Klientui pageidaujant, kompanija preciziškai atkuria jo užsakomą laikmetį ir vietą, suteikdama galimybę sugrįžti į bet kurį praeities epizodą ir sudalyvauti iki smulkiausių detalių surežisuotame spektaklyje. Santykių krizę išgyvenantis Viktoras nori sugrįžti į tą 1970-ųjų savaitę, kai sutiko ją – savo gyvenimo meilę – dabartinę žmoną. Viktoras leidžiasi į kelionę, net nenumanydamas, kad bus taip sunku.

Mačiusieji filmą giria už stulbinančią atmosferą, nepriekaištingą humorą, emocinį užtaisą ir auksinės prancūzų kino trijulės Daniel Auteuil, Guillaume Canet ir Fanny Ardant vaidybą.

O iš tikrųjų, jei turėtumėte galimybę laiko mašina nukeliauti į praeitį, kokį laikmetį pasirinktumėte? Gal norėtumėte stebėti viduramžių riterių turnyrą? Dalyvauti prabangiame Marijos Antuanetės pokylyje? O gal esate ekstremalių pojūčių mėgėjas ir rinktumėtės Antrojo pasaulinio karo laikotarpį? O gal… gal norėtumėte sugrįžti į laimingiausią savo gyvenimo akimirką?

Vos pasirodžiusi Prancūzijos kino teatruose „Nuostabioji epocha“ (pranc. „La belle époque“) pagal populiarumą įsitvirtino lyderių pozicijose, iš pirmos vietos išstūmusi ne ką kitą, o Toddo Phillipso „Džokerį“ (angl. „Joker“) – vien pirmąją savaitę „Nuostabiąją epochą“ pažiūrėjo daugiau kaip pusė milijono žiūrovų. Pati juostos premjera įvyko praeitų metų Kanų kino festivalyje, kur šis režisieriaus Nicolas‘o Bedoso kūrinys buvo pristatytas nekonkursinėje programoje.

Nieko keista, kad „Nuostabioji epocha“ gimtinėje jau sulaukė tokio populiarumo. Originalus scenarijus, siužeto vingiai ir už nosies vedžiojanti režisūra – tai yra neabejotinai patrauklaus ir stipraus filmo sudėtiniai elementai. Tačiau, be viso to, labai malonu ekrane išvysti numylėtų aktorių veidus. „Nuostabiąją epochą“ papuošia trys ryškios prancūzų kino žvaigždės – Danielis Auteuilis, vaidinantis Viktorą, žavioji Fanny Ardant, įkūnijusi Marianą, bei kiek jaunesnės kartos atstovas „ponas Cotillardas“ – Guillaume‘as Canet, kuris čia tampa tų išmoningųjų „laiko keliautojų“ vakarėlių organizatoriumi ir režisieriumi Antuanu.

Visų žiūrovų laukiame jau šį sekmadienį magiškame drive-in kino seanse.

Daugiau informacijos ir bilietus kviečiame įsigyti čia:

https://tickets.paysera.com/lt/event/kinas-drive-in-panevezyje

Komentarai