fbpx
Naujienos

Kino centre „Garsas“ susitikimas su filmo „Redirected / Už Lietuvą!“ kūrybine grupe

Kadras iš filmo „Redirected / Už Lietuvą!“ „Kino kulto“ archyvas
Kadras iš filmo „Redirected / Už Lietuvą!“  „Kino kulto“ archyvas
Kadras iš filmo „Redirected / Už Lietuvą!“
„Kino kulto“ archyvas

Atsinaujinęs ir vieną moderniausių vaizdo ir garso įrangą įsigijęs kino centras „Garsas“ sausio 16 d. 17:30 val. kviečia į filmą „REDIRECTED / UŽ LIETUVĄ!“. Po filmo peržiūros – susitikimas su filmo kūrybine grupe. Žiūrovai turės galimybę padiskutuoti apie filmo kūrybinius užkulisius, filme piešiamą komišką, satyrišką, kartais net šokiruojantį Lietuvos ir lietuvių portretą. Susitikime dalyvauja „REDIRECTED / UŽ LIETUVĄ!“ komanda – prodiuseris Donatas Šimukauskas, aktoriai: Vita Šaučiūnaitė, Mindaugas Papinigis, Karina Stungytė ir Vitalijus Cololo.

Emilio Vėlyvio filmas „REDIRECTED / UŽ LIETUVĄ!“ jau vadinamas vienu ryškiausiu ir stipriausiu lietuvišku filmu, nors žiūrovai juostą išvys tik nuo sausio 10 dienos.

„REDIRECTED / UŽ LIETUVĄ!“ – tai pasakojimas apie kultūrinį šoką, kokį patirtų kiekvienas doras europietis, netikėtai stačia galva pasinėręs į visas mūsų turimas „lietuviškas grožybes“. Iš dalies paremtas tikrais britų turistų nuotykiais ir įspūdžiais, filmas atskleidžia kitokį, netikėtą ir savotiškai žavingą neparadinės Lietuvos vaizdą – satyrinį, šaržuotą ir kiek iškreiptą šiuolaikinės visuomenės bei jos aktualijų atspindį. Galbūt todėl filmas pavojingas jautriems ir humoro jausmo neturintiems patriotams bei stereotipų apie Lietuvą prisikūrusiems užsieniečiams.

Gausiai praturtintas išraiškinga autentiška šiuolaikine leksika bei unikalia Emilio Vėlyvio ironija, filmas „REDIRECTED / UŽ LIETUVĄ!“ Lietuvos žiūrovams suteikia galimybę pamatyti save iš šalies akimis tų, kurių dolerius ir svarus mielai priglaudžiame savo kišenėse. Nutapytas be cenzūros, nutylėjimų ir saviapgaulės, šis komiškas Lietuvos portretas suteiks daug linksmų akimirkų plačiai šalies ir užsienio žiūrovų auditorijai.

Žiūrovai pamatyti filmą „REDIRECTED / UŽ LIETUVĄ!“ ir įvertinti kino centro „Garsas“ naujausią techninę įrangą gali nuo sausio 10 d.

Kino centro „Garsas“ informacija

Komentarai