fbpx
Naujienos

Kino centro „Garsas“ staigmena policijos pareigūnams – kvietimas į „Karalių pamainą“

Kino centro „Garsas“ savanoriai pareigūnams dovanojo kvietimus į specialų kino seansą „Karalių pamaina“
Kino centro „Garsas“ savanoriai pareigūnams dovanojo kvietimus į specialų kino seansą „Karalių pamaina“

Spalio 25 dienos popietę buvo organizuojama akcija, kurios metu, kino centro „Garsas“ savanoriai pareigūnams dovanojo kvietimus į specialų kino seansą „Karalių pamaina“, vyksiantį jau rytoj –   spalio 27 d. 17:30 val. Karalių pamaina nuo seno vadinama pamaina, pasitaikanti per šventes, todėl tikima, kad jos metu budintiems nutiks kažkas ypatingo, išskirtinio. Seansas, kurį išvysite ketvirtadienį, taipogi bus išskirtinis, nes dvi Sidabrines gerves laimėjusio filmo pristatyti atvyksta pats režisierius Ignas Miškinis, scenarijaus bendraautorius Saulius Drunga ir aktorius Dainius Gavenonis, neseniai atlikęs pagrindinį vaidmenį šiuo metu kinuose dar besisukančioje juostoje „Senekos diena“.

Taigi, kaip tikri karaliai įsitaisę ant naujų ir patogių kino centras „Garsas“ kėdžių, žiūrovai išvys originalų lietuvišką kiną, kuris įtrauks į veiksmą ir sutapatins su filmo herojais. Dramoje vaidina jauni ir charizmatiški Vainius Sodeika, Aistė Diržiūtė, Paulius Ignatavičius, Dainius Gavenonis bei kino veteranas Vidas Petkevičius, kurio vaidmuo šiame filme tapo jubiliejiniu – 80-uoju. Nenuspėjamo siužeto filmas pasakoja apie jauno žmogaus moralės ir pareigos kovą, sovietinės ir dabartinės lietuvių kartos idealų išsiskyrimą. Tai istorija apie jau antrą parą budintį jauną policininką, kuris priemiesčio klinikoje saugo komos ištiktą ligonį, įtariamą Antrojo pasaulinio karo nusikaltimais. Užmirštą pakeisti policininką kankina alkis ir nuovargis, tai paverčia jį tiksinčia bomba. Ji sprogsta netinkamiausiu momentu, kai policininkas turi priimti sudėtingiausią sprendimą – kam jis pasiryžęs saugodamas įtariamojo gyvybę, kai visas pasaulis trokšta šio mirties.

Į ypatingą filmo peržiūrą kviečiami visų profesijų atstovai, visus vienija pareigos jausmas, visi pavargsta dirbdami, todėl atsipalaiduoti kviečiame su geru lietuvišku filmu kino centre „Garsas“. Įėjimas su gėlėmis – nemokamas!

Komentarai