fbpx
TV laida

KINO GIDAS #10 (2014 01 16) — pokalbis su režisieriumi Mindaugu Survila apie jo dabartinę kūrybą

„Kino gidas“ susitiko su režisieriumi Mindaugu Survila, kuris daugeliui žinomas dėl gerai įvertintos dokumentinės poemas „Stebuklų laukas“. Šį kartą režisierius pasiryžo kelerius metus kurti dokumentinį filmą apie senuosius Lietuvos miškus, pavadinimu „Sengirė“. Su kokiais sunkumais susiduria dokumentinio kino apie gamtą kūrėjas ir ko tikisi tokiu filmu pasiekti, sužinosite pamatę interviu.

Šiomis dienomis Lietuvos gretutinių teisių asociacija – AGATA – švenčia penkioliktąjį gimtadienį. Ką ši organizacija, daugiausiai siejama su muzika, dirba ir kino sektoriuje, žiūrovams atskleis asociacijos vadovė Agnė Masalskytė.

Daugiau aktualių naujienų apie nacionalinį kiną – kitoje kassavaitinėje informacinėje skiltyje „Kino gidas“, kurioje Jūsų lauks įdomūs pokalbiai su kino industrijos atstovais.

Nacionalinį kiną palaiko bei „Kino gidą“ remia Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas ir Nepriklausomų prodiuserių asociacija. Skilties vedėja – jaunosios kartos kino ir teatro aktorė Justė Zinkevičiūtė.

„Kino gidas“ per LRT „Labas rytas, Lietuva“ – kiekvieną ketvirtadienį 7.50 val.

Režisierius Mindaugas Survila „Kino gido“ akimirka
Režisierius Mindaugas Survila
„Kino gido“ akimirka
Komentarai