fbpx
Festivaliai, TV laida, Žiemos ekranai

KINO GIDAS #11 (2014 01 23) — pokalbis apie festivalį „Žiemos ekranai“ su jo koordinatore Auste Zdančiūte

„Kino gidas“ susitiko su Vilniuje prasidedančio prancūzų kino festivalio „Žiemos ekranai“ koordinatore Auste Zdančiūte, kuri atskleidė, kokių prancūziška dvasia alsuojančių filmų šiais metais galime tikėtis išvysti didžiajame ekrane. Jeigu norite sužinoti plačiau apie jau devintus metus vykstantį festivalį, jo programą ir atvykstančius garbius svečius – žiūrėkite interviu.

Daugiau naujienų: kitą savaitę įvyks pirmųjų Lietuvoje internetinių kino apdovanojimų „KINFO“ prizų įteikimo ceremonija, o naujus metus Vilniaus „Skalvijos“ kino centras pasitiko rengdamas naują renginį – kino klasikos sekmadienius, apie kuriuos papasakojo kino centro programų koordinatorė Sonata Žalneravičiūtė.

Visos aktualios naujienos apie nacionalinį kiną – kitoje kassavaitinėje informacinėje skiltyje „Kino gidas“, kurioje Jūsų lauks įdomūs pokalbiai su kino industrijos atstovais.

Nacionalinį kiną palaiko bei „Kino gidą“ remia Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas ir Nepriklausomų prodiuserių asociacija. Skilties vedėja – jaunosios kartos kino ir teatro aktorė Justė Zinkevičiūtė.

„Kino gidas“ per LRT „Labas rytas, Lietuva“ – kiekvieną ketvirtadienį 7.50 val

„Žiemos ekranų“ koordinatorė Austė Zdančiūtė „Kino gido“ akimirka
„Žiemos ekranų“ koordinatorė Austė Zdančiūtė
„Kino gido“ akimirka

 

Komentarai