fbpx
TV laida

KINO GIDAS #13 (2014 02 06) — pokalbis su romantinės komedijos tęsinio režisieriumi Evaldu Kubiliumi

Nors dar tik vasario mėnesio pradžia, tačiau kinas nelaukia ir skubina žiūrovus švęsti meilės dieną, todėl „Kino gidas“ susitiko su jau rytoj įvyksiančios nacionalinės kino premjeros „Valentinas už 2rų“ režisieriumi Evaldu Kubiliumi. Režisierius pravėrė romantinės komedijos kūrimo užkulisius ir išsakė savo nuomonę apie komercinio ir autorinio kino priešpriešą bei naujus kino kūrėjus, kuriančius komercinius filmus.

Be naujų kino premjerų, šiandien prasideda ir vienas didžiausių pasaulyje tarptautinis kino festivalis „Berlinale“, į kurį išvyko ir Lietuvos delegacija. Apie delegacijos lūkesčius ir festivalio atmosferą papasakojo Lietuvos kino centro Filmų sklaidos, informacijos ir paveldo skyriaus vedėja Liana Ruokytė-Jonsson.

Visos aktualiausios nacionalinio kino naujienos – kitoje kassavaitinėje informacinėje skiltyje „Kino gidas“, kurioje Jūsų lauks įdomūs pokalbiai su kino industrijos atstovais.

Nacionalinį kiną palaiko bei „Kino gidą“ remia Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas ir Nepriklausomų prodiuserių asociacija. Skilties vedėja – jaunosios kartos kino ir teatro aktorė Justė Zinkevičiūtė.

„Kino gidas“ per LRT „Labas rytas, Lietuva“ – kiekvieną ketvirtadienį 7.50 val.

Režisierius Evaldas Kubilius „Kino gido“ akimirka
Režisierius Evaldas Kubilius
„Kino gido“ akimirka
Komentarai