fbpx
TV laida

KINO GIDAS #14 (2014 02 13) — susivienijimo „Vilniaus kino klasteris” kuriamo modernaus filmavimo paviljono pristatymas

Šį kartą „Kino gidas“ žiūrovus iš jaukios kino teatrų aplinkos kviečia į statybų aikštelę Vilniuje, kur ateityje gims ne kas kitas, o kinas, televizijos filmai, reklama ir kiti audiovizualiniai kūriniai. Tai „Vilniaus kino klasteris“ – kino bendruomenės susivienijimo kuriamas modernus filmavimo paviljonas su specialia, pačia naujausia filmavimo įranga. Plačiau apie šį unikalų, kino bendruomenei gyvybiškai reikalingą projektą papasakojo „Vilniaus kino klasterio“ generalinis direktorius Aidas Akcijonaitis.

O pasižvalgius po besikuriantį filmavimo paviljoną, siūlome susipažinti su šiandien kino teatre „Pasaka“ pristatomo romano „Knyga ištrintu skyriumi“ autore Monika Budinaite, kuri knygą sumanė pristatyti neįprastai, pasitelkdama kino kalbą – specialiai šiai progai sukurtu trumpametražiu filmu „Scriptum“.

Visos aktualiausios nacionalinio kino naujienos – kitoje kassavaitinėje informacinėje skiltyje „Kino gidas“, kurioje Jūsų lauks įdomūs pokalbiai su kino industrijos atstovais.

Nacionalinį kiną palaiko bei „Kino gidą“ remia Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas ir Nepriklausomų prodiuserių asociacija. Skilties vedėja – jaunosios kartos kino ir teatro aktorė Justė Zinkevičiūtė.

„Kino gidas“ per LRT „Labas rytas, Lietuva“ – kiekvieną ketvirtadienį 7.50 val.

„Vilniaus kino klasterio“ generalinis direktorius Aidas Akcijonaitis „Kino gido“ akimirka
„Vilniaus kino klasterio“ generalinis direktorius Aidas Akcijonaitis
„Kino gido“ akimirka
Komentarai