fbpx
TV laida

KINO GIDAS # 15 (2014 02 20) — režisierius Allanas van O. T. Andersenas ir prodiuserė Rasa Miškinyte pristato kuriamą vaidybinį filmą

Šį kartą „Kino gidas“ susitiko su režisieriumi Allanu van O. T. Andersenu ir prodiusere Rasa Miškinyte, kurie papasakojo apie jų kuriamą vaidybinį pilnametražį filmą „Pabėgimas iš Saulės miesto“. Filmas bus apie jautrią, vienaip ar kitaip mus visus jaudinančią temą – prekybą žmonėmis. Tai bendras Lietuvos, Danijos ir Nyderlandų projektas, kuris lėšų rinkimo kompaniją pradėjo su labai sėkminga minios finansavimo (angl. crowdfunding) programa. Juostos kūrėjai pasidalino mintimis apie filmo idėją, kelią link jos realizavimo ir koprodukcijos galimybes.

Mūsų šalyje buvo atliktas pirmasis Lietuvos kino industrijos konkurencingumo tyrimas. Ką jis atskleidė, mums pristatys Lietuvos kino centro direktorius Rolandas Kvietkauskas. O šiandien prasidedančioje 15-oje tarptautinėje Vilniaus knygų mugėje tampa tradicija lankytis ne tik knygų, bet ir kino mėgėjams. Kokius filmus bus galima pamatyti, papasakos Knygos kino salės programos sudarytoja Rūta Mėlynė.

Visos aktualiausios nacionalinio kino naujienos – kitoje kassavaitinėje informacinėje skiltyje „Kino gidas“, kurioje Jūsų lauks įdomūs pokalbiai su kino industrijos atstovais.

Nacionalinį kiną palaiko bei „Kino gidą“ remia Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas ir Nepriklausomų prodiuserių asociacija. Skilties vedėja – jaunosios kartos kino ir teatro aktorė Justė Zinkevičiūtė.

„Kino gidas“ per LRT „Labas rytas, Lietuva“ – kiekvieną ketvirtadienį 7.50 val.

Režisierius Allanas van O. T. Andersenas ir prodiuserė Rasa Miškinytė „Kino gido“ akimirka
Režisierius Allanas van O. T. Andersenas ir prodiuserė Rasa Miškinytė
„Kino gido“ akimirka
Komentarai