fbpx
TV laida

KINO GIDAS #16 (2014 02 27) – režisierius Mykolas Vildžiūnas pristato savo debiutinį pilnametražį vaidybinį filmą

„Kino gidas“ susitiko su vaidybinio filmo „Nesamasis laikas“ režisieriumi ir scenaristu Mykolu Vildžiūnu, kuris žiūrovams atskleidė savo debiutinio pilnametražio filmo kūrimo užkulisius. Šis kino filmas vadinamas mistine drama, pasakojančia apie jauno vyro vidinę sumaištį dabartiniame, šiandienos laike. Jei norite sužinoti, kada gimė filmo idėja, ką simbolizuoja filmo pavadinimas, ar kaip buvo surinkta jauna kūrybinė komanda – žiūrėkite interviu.

Kino mylėtojams apie pavasarį visada praneša Vilniaus tarptautinis kino festivalis „Kino pavasaris“. Apsilankėme festivalio programos pristatyme, tad kviečiame sužinoti, ko gi mums tikėtis didžiojoje kino šventėje, kuri prasidės kovo 20 dieną. Kol laukiame festivalio – į kiną skubėkime pamatyti filmų iš Vokietijos, Austrijos ir Šveicarijos, nes vakar Vilniuje prasidėjo „Vokiško kino dienos“. Su programa supažindina Goethe’s instituto Vilniuje vadovė Johanna M. Keller.

Visos aktualiausios nacionalinio kino naujienos – kitoje kassavaitinėje informacinėje skiltyje „Kino gidas“, kurioje Jūsų lauks įdomūs pokalbiai su kino industrijos atstovais.

Nacionalinį kiną palaiko bei „Kino gidą“ remia Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas ir Nepriklausomų prodiuserių asociacija. Skilties vedėja – jaunosios kartos kino ir teatro aktorė Justė Zinkevičiūtė.

„Kino gidas“ per LRT „Labas rytas, Lietuva“ – kiekvieną ketvirtadienį 7.50 val.

Režisierius Mykolas Vildžiūnas „Kino gido“ akimirka
Režisierius Mykolas Vildžiūnas
„Kino gido“ akimirka
Komentarai