fbpx
TV laida

KINO GIDAS #17 (2014 03 06) – pokalbis su filosofu Nerijumi Mileriu, parengusiu monografiją apie apokalipsę kine

„Kino gidas“ susitiko su filosofu Nerijumi Mileriu, kuris pristatė savo naujausią monografiją apie specifinį žanrinį kiną pavadinimu „Apokalipsė kine: filosofinės prielaidos“. Šioje monografijoje nagrinėjami kino filmai apie pasaulio pabaigą, kuriuose vaizduojami tragiški žmonių likimai, pastatų griūtys ir gamtos kataklizmai.

Šiandien vakare Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Sluškų rūmuose vyks tarptautinis studentų „Šoblės kino festivalis“, kurio programą pristato vienas iš festivalio organizatorių Domas Petronis.

Na o šių metų Lietuvos kino centro prioritetas – kino paveldo skaitmeniniams. Apie šį darbą ir rudenį Lietuvoje vyksiančius svarbius kino renginius papasakojo Lietuvos kino centro direktorius Rolandas Kvietkauskas.

Visos aktualiausios nacionalinio kino naujienos – kitoje kassavaitinėje informacinėje skiltyje „Kino gidas“, kurioje Jūsų lauks įdomūs pokalbiai su kino industrijos atstovais.

Nacionalinį kiną palaiko bei „Kino gidą“ remia Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas ir Nepriklausomų prodiuserių asociacija. Skilties vedėja – jaunosios kartos kino ir teatro aktorė Justė Zinkevičiūtė.

„Kino gidas“ per LRT „Labas rytas, Lietuva“ – kiekvieną ketvirtadienį 7.50 val.

Filosofas Nerijus Milerius „Kino gido“ akimirka
Filosofas Nerijus Milerius
„Kino gido“ akimirka
Komentarai