fbpx
Kino pavasaris, TV laida

KINO GIDAS #19 (2014 03 20) – festivalio „Kino pavasaris“ direktorė Vida Ramaškienė supažindina su festivalio programa

„Kino gidas“ susitiko su tarptautinio Vilniaus kino festivalio „Kino pavasaris“ direktore Vida Ramaškiene, kuri supažindino su visa festivalio programa. Dvi savaites trunkanti kino šventė, kurios metu bus parodyti apie 250 filmų, mus įtrauks jau nuo šiandien, kovo 20 dienos.

Praėjusią savaitę Vilniaus kino teatre „Pasaka“ pristatytas režisieriaus Ramūno Abukevičiaus dokumentinis filmas su vaidybinėmis scenomis, pavadinimu „Donaleitis. XVIII a. Mažosios Lietuvos tautinis kostiumas“. Plačiau apie filmą mums papasakos jo scenarijaus autorius ir režisierius Ramūnas Abukevičius bei filmo vaidybinių scenų režisierė Inesa Kurklietytė.

Visos aktualiausios nacionalinio kino naujienos – kitoje kassavaitinėje informacinėje skiltyje „Kino gidas“, kurioje Jūsų lauks įdomūs pokalbiai su kino industrijos atstovais.

Nacionalinį kiną palaiko bei „Kino gidą“ remia Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas ir Nepriklausomų prodiuserių asociacija. Skilties vedėja – jaunosios kartos kino ir teatro aktorė Justė Zinkevičiūtė.

„Kino gidas“ per LRT „Labas rytas, Lietuva“ – kiekvieną ketvirtadienį 7.50 val.

Festivalio „Kino pavasaris“ direktorė Vida Ramaškienė „Kino gido“ akimirka
Festivalio „Kino pavasaris“ direktorė Vida Ramaškienė
„Kino gido“ akimirka
Komentarai