fbpx
TV laida

KINO GIDAS #5 (2013 12 05) — atvira Marijono Mikutavičiaus nuomonė apie kiną

„Kino gidas“ susitiko su dainininku, TV laidų vedėju ir kine aktoriaus amplua debiutavusiu Marijonu Mikutavičiumi. Jis pasidalino savo įspūdžiais iš praėjusią savaitę Lietuvos kino teatruose pristatytos romantinės komedijos „Moterys meluoja geriau. Kristina“ kūrimo ir atskleidė savo kritišką nuomonę apie lietuvišką kiną.

Taip pat „Kino gide“ sužinosite apie „Nordbaltic Incubator“ projektą, kuris į Vilnių sukvietė jaunuosius kino kūrėjus iš visos Europos. Apie projektą bei jo metu sukurtus filmus papasakos režisierė Inesa Kruklietytė, o kino centro „Skalvija“ direktorė Vilma Levickaitė pristatys kultinio Holivudo maištininko Johno Cassaveto retrospektyvą. Animacijos gerbėjų laukia staigmena – Meinardo Valkevičiaus animacinio trumpametražio filmo „Atlanto paukščiai“ anonso premjera.

Daugiau aktualių naujienų apie nacionalinį kiną – kitoje kassavaitinėje informacinėje skiltyje „Kino gidas“, kurioje Jūsų lauks įdomūs pokalbiai su kino industrijos atstovais ir bus pristatomi nauji lietuviški kino projektai.

Nacionalinį kiną palaiko bei „Kino gidą“ remia LR Kultūros ministerija ir Nepriklausomų prodiuserių asociacija. Skilties vedėja – jaunosios kartos kino ir teatro aktorė Justė Zinkevičiūtė.

„Kino gidas“ per LRT „Labas rytas, Lietuva“ – kiekvieną ketvirtadienį 7.50 val.

Aktorius, dainininkas Marijonas Mikutavičius „Kino gido“ akimirka
Aktorius, dainininkas Marijonas Mikutavičius
„Kino gido“ akimirka
Komentarai